Nokia 2.2: En güncel Android sürümünü kullanan telefon

Nokia, geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonu Nokia 2.2'yi piyasaya sürdü. Cihazın en dikkat çeken özelliği ise uygun fiyatının yanı sıra en güncel Android sürümüne sahip olması.

Nokia 2.2: En güncel Android sürümünü kullanan telefon
26 Eylül 2019 - 10:52

1099 TL’lik peşin fiyatı ve aylık 121 TL’den başlayan ödeme imkanlarıyla tüketicilerle buluşantelefon, Android Pie işletim sistemi ile geliyor ve en güncel Android deneyimi tüketicilerle buluşuyor. İki yıl boyunca işletim sistemi güncellemelerini ve üç yıl boyunca aylık güvenlik güncellemelerini garanti eden Nokia 2.2, Android 10’a hazır bir telefon.

Ülkemizdeki tüketici beklentilerine yanıt vermeye çalıştıklarını belirten HMD Global Türkiye Ülke Müdürü Sertaç Şener, “Nokia 2.2 ile birlikte Türkiye’deki ürün portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz. Erişilebilir fiyatlarla en güncel Android deneyimini kullanıcılarla buluşturma sözümüzü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm Nokia akıllı telefonlarda olduğu gibi uzun süre yeni kalmaya devam edecek olan Nokia 2.2’nin, yapay zeka deneyimi ve Asistan’a tek tuşla erişim gibi sunduğu özelliklerin tüketicileri memnun edeceğine eminiz” dedi.Çok yönlü yapay zeka ile desteklenen az ışıkta görüntüleme ve tek düğmeye basılarak ulaşılabilen Asistan özelliklerini erişilebilir fiyatlarla sunan yeni Nokia 2.2, sade tasarımı ve 5,7 inçlik ekranıyla dikkat çekiyor. En güncel tam Android deneyimini sunmayı amaçlayan Android One programının parçası olarak üretilen ilk 2 serisi Nokia akıllı telefon olma özelliği taşıyor.