KİRAZ, TELEVİZYON PROGRAMLARININ 1 NUMARASI OLDU!

Kaybolan Çiçekler programında ortaya çıkarılan gerçekler, TV dünyasında gözlerin Kiraz'a çevirilmesine neden olurken; önümüzdeki günlerde ulusal bir TV kanalının da ilçede yaşanılan aşk skandallarını ortaya çıkaran program çekimlerine başlayacağı öne sürüldü. 

KİRAZ, TELEVİZYON PROGRAMLARININ 1 NUMARASI OLDU!
25 Ocak 2017 - 08:36 - Güncelleme: 25 Ocak 2017 - 09:27

İzmir'in Kiraz ilçesi bir haftadır FOX Tv'nin "Kaybolan Çiçekler" programına konuk oluyor! İnci Ertuğrul'un sunduğu programda, küçük yaşta (13-16) kız çoçuklarının kaçırılıp, evlendirildiğinin işlenildiği programa katılan anne Necibe, 75 gündür kaçırılan kız çocuğunu arıyor.

Okul önünden 14 yaşındaki kızı kaçırılan anne Necibe'nin dramı aynı zamanda Kiraz köylerinde yaşanılan acı bir gerçeğin ortaya çıkmasına neden oldu.

Geçtiğimiz yıl 20 kızın kaçırılıp, daha sonra muhtarların devreye girmesiyle anlaştırılıp, küçük yaşta evlendirildiğinin ortaya çıktığı programa, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar'da 4.5 G canlı bağlanarak katıldı.

Başkan Özçınar'ın açıklamaları acılı anne Necibe'nin sert eleştiri yapmasına neden oldu. Acılı anne Necibe, "o koltukta niye oturuyorsun" diyerek Başkan Özçınar'ın açıklamalarına sert tepki gösterdi.

Kaybolan Çiçekler programında ortaya çıkarılan gerçekler, TV dünyasında gözlerin Kiraz'a çevirilmesine neden olurken; önümüzdeki günlerde ulusal bir TV kanalının da ilçede yaşanılan aşk skandallarını ortaya çıkaran program çekimlerine başlayacağı öne sürüldü! 

İşte Kaybolan Çiçekler'de dünkü Kiraz: 

Öte yandan Kirazlı program izleyicileri, sosyal medyada şok paylaşımlarda bulundu: