ERKAN KARAARSLAN ÖYLE BİR TİWİT ATTI Kİ; ÖZLEM ÇERÇİOĞLU'NUN KAZIKLI'DAKİ KATAMARAN YATI BİLE ALABORA OLDU!

ERKAN KARAARSLAN ÖYLE BİR TİWİT ATTI Kİ; ÖZLEM ÇERÇİOĞLU'NUN KAZIKLI'DAKİ KATAMARAN YATI BİLE ALABORA OLDU!
02 Temmuz 2020 - 01:31 - Güncelleme: 02 Temmuz 2020 - 01:59Dr. Erkan Karaarslan... Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na öyle bir tiwit attı ki; önceki gün Marmaris merkezli 5.5 şiddetindeki depremi bile geride bıraktı!

Bilindiği üzere; Marmaris depreminin etkisi İzmir'de hissedilmiş fakat Aydın'daki şiddeti kadar olmamıştı...
Öte yandan depremin ardından Kazıklı'da yaşayan bir okurumuz; telefonda Çerçioğlu ailesine ait Kazıklı'daki özel yat limanındaki yatların da deyim yerindeyse alabora olacak düzeyde çalkalandıklarını aktarmıştı...

Başkan Çerçioğlu da denize ve yatçılığa meraklı bir insan... Katamaran cinsinden yatının da Kazıklı'daki özel aile yat limanında olduğu biliniyor...   
Kazıklı'dan arayan okurumuzun aktardığı bilgiler arasında; Başkan Çerçioğlu'nun Kazıklı yat limanında bulunan katamaran cinsi yatının da Marmaris depreminin etkisiyle ne kadar çalkalandığı ya da alabora olup olmadığını bilemiyoruz ama, Dr. Erkan Karaarslan'ın attığı bu tiwitin başta Başkan Çerçioğlu ve Belediyedeki yoldaşlarının kimyalarını bozmuş, alabora etmiş olabileceğini düşünüyoruz!

Gün içinde toplantı üstüne toplantı yapan Başkan Çerçioğlu ve Ekibi; bu tiwitten sonra da toplantı mesailerini Kuşadası'na kaydırmışlar!

Peki, Dr. Erkan Karaarslan, kendinden bu kadar emin olmasa, attığı tiwitte devlete "çağırın beni" der mi?
Özlem Çerçioğlu içinde "buyur buradan yak" dercesine "yanında tanık olduğum şeyleri anlatacağım" der mi?

Buradan Dr. Erkan Karaarslan'a sesleniyoruz; anladığımız kadarıyla siz eteğinizdeki sadece taşları değil, kum zerreciklerine varıncaya kadar dökeceğim diyorsunuz da... Peki, nam-ı diğer Topuklu Efe kurdeşen mi dökecek? 

Bakalım yarın nasıl bir tiwit gelecek?

İŞTE BU TİWİT  TOPUKLU EFE VE EKİBİNİN KİMYASINI BOZMAYA YETTİ DE ARTTI: