CHP'Lİ MENEMEN BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ HASAN ÜNAL'DAN ŞOK AÇIKLAMA GELDİ: "HAKKIMDA SÖZEL TACİZ İDDİASINDA BULUNAN KADININ İŞTE GERÇEK KİMLİĞİ..!"

CHP'Lİ MENEMEN BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ HASAN ÜNAL'DAN ŞOK AÇIKLAMA GELDİ: "HAKKIMDA SÖZEL TACİZ İDDİASINDA BULUNAN KADININ İŞTE GERÇEK KİMLİĞİ..!"
25 Ekim 2020 - 23:20Sözel taciz iddiası ile hedefdeki CHP'li Meclis Üyesi Hasan Ünal'dan Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'u zora sokacak flaş yazılı açıklama geldi!Gündem 35'e yazılı açıklama gönderen CHP'li Menemen ve İBB Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Ünal, deyim yerindeyse taşları yerinden oynatacak, dengeleri alt süt edecek cinsten iddialarda bulundu!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na mektup gönderen ve CHP Menemen İlçe ve CHP İzmir İl Başkanlıklarına Meclis Üyesi Ünal hakkında SÖZEL TACİZ iddiası ile "suç duyurusunda" bulunan "Ayten" isimli kadının gerçek kimliğini Meclis Üyesi Ünal açıkladı!

"Ayten" isimli kadının gerçekte DHKP-C itirafçısı olduğunu öne süren Meclis Üyesi Ünal, Gündem 35'e gönderdiği yazılı açıklamada şunları kaydetti: "Serdar’ın baştan beri yanında olan eski DHKP-C itirafçısı Sevda Yıldırım adında bir bayan var (kimlik adı Ayten).. Kendisi Kültür Müdürü olarak görev yapıyor belediyede. Güvenlik soruşturması sonucu işine son verilmişti. 2 ay sonra belediye şirketi üzerinden yeniden göreve başladı ki güvenlik soruşturması negatif olan biri belediye şirketinde de çalışamaz.
Seçim döneminde Dersimliler Dernegi yöneticileri benimle görüşmek istedi. Konu ise bu kadının yanında yer alan X isimli şahsın, dernekte görev alan kızlarımızı taciz etmesi idi. X adlı şahıs ise Sevda Yıldırımın ekibinde idi. Bende Sevda Yıldırımı konuyla alakalı uyardım. Tabi Sevda rahatsız oldu. Sonrasında ise Wats dan bu şahsın tacizi olayı ile alakalı yazıştık. Bu yazışma esnasında sinkaflı bir kelime kullanmadım ancak, sert eleştirim oldu. TACİZ dedikleri bu işte. Ayrıca savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Çünkü insanların aklına farklı bir taciz olayı gelebilir."

Meclis Üyesi Hasan Ünal, yazılı açıklamasının sonuna da şunları ekledi: "Yani bana SÖZEL taciz olayını yapıştıran kişiyle yaşadığım olayın içeriğidir.. Burada aslında taciz konusuyla alakalı rahatsızlığımı belirttiğim kişidir Sevda Yıldırım (kimlik adı Ayten)"