SİYASİ TACİZ İDDİASI İLE HEDEFE KONULAN CHP'Lİ MECLİS ÜYESİ HASAN ÜNAL O YAZIŞMALARI GÖNDERDİ!

SİYASİ TACİZ İDDİASI İLE HEDEFE KONULAN CHP'Lİ MECLİS ÜYESİ HASAN ÜNAL O YAZIŞMALARI GÖNDERDİ!
25 Ekim 2020 - 22:09 - Güncelleme: 25 Ekim 2020 - 22:38Bir önceki haberimizde CHP'li Menemen ve İBB Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Ünal hakkında yapılan "siyasi taciz" iddialarına ilişkin "Ayten" adlı kadın tarafından yapılan suç duyurusu dilekçelerine ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na gönderilen mektuptan bir kısım yayımlamıştık... 

Haberimizde; objektif gazetecilik ilkeleri çerçevesinde "Ayrıca; Kadın suç duyurusunda bulundu diye Meclis Üyesi suçludur gibisinden bir düşüncemiz de mevcut değildir! Önemli olan böylesi konuların savsaklanmadan gereğinin yerine getirilmesidir! Meclis Üyesi de İl ve İlçeye sunacağı savunma dilekçelerini gönderebilir, yayımlarız." demiştik...

Önceki haberimizde; CHP yönetimini böylesi konuları savsamakla eleştirmiş, böylesi konuların ivedilikle çözülmesi gerektiğini önermiştik!

Hedefteki Meclis Üyesi Hasan Ünal, Gündem 35'e elektronik ortamda ulaşarak, konu hakkında İl Başkanı Deniz Yücel'le görüştüğünü, gerekli açıklamayı yarın yapacağını belirtti!

WhatsApp yazışmalarını gönderen Ünal, yayımlamamızı isteyerek, "Taciz iddiasında bulunan kadınla olan yazışmaların da iyi okunmasını diliyor ve kamuoyunun taktirlerine bırakıyorum" dedi.

Şimdi bizlerde soruyoruz; bu yazışmaların içerindeki taciz vak-ıası bunun neresinde?

İŞTE O YAZIŞMALAR: