BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NUN BİLGİSAYAR KORSANLARINA 500 BİN LİRA ÖDEYİP HAŞMET AYSAN'A VURMAK İÇİN TROL TWİTTER HESABI AÇTIRDIĞI ORTAYA ÇIKTI!

BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NUN BİLGİSAYAR KORSANLARINA 500 BİN LİRA ÖDEYİP HAŞMET AYSAN'A VURMAK İÇİN TROL TWİTTER HESABI AÇTIRDIĞI ORTAYA ÇIKTI!
02 Temmuz 2020 - 11:54 - Güncelleme: 02 Temmuz 2020 - 12:51"ÇARESİZ İNSANLAR KÜFÜRE SARILIRLAR!" Çin atasözü...

Troller, belgeli haberlerimiz karşısında çaresiz kalmış olmalılar, sosyal medya üzerinden saldırılarının dozajın ı arttırmışlar!
Panik olmanız anlaşılabilinir fakat, gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü (!) bir huyu vardır!
O yüzden de diyoruz ki; debelendikçe batıyorsunuz!
Batmaya da devam edebilirsiniz bizce en ufak bir sıkıntı da yok!Yukarıdaki ifade tutanağını çok iyi okuyunuz...
Bu belgeyi sanırım aynı günün akşamı Haşmet Aysan'a da göndermiştim...
Aysan, telefonda "Mustafa Ezici'yi Antalya'dan ifade için İzmir'e ben getirttirdim!" dedikten sonra; ardından da "Bekle zamanı geldiğinde değerlendirirsin!" demişti...

Haşmet Aysan'a verdiğimiz sözü tuttuk ve belgenin yayın gününün gelmiş olduğunu düşünerek haberleştirip şimdi veriyoruz!

Aydın halkına duyurumuzdur...

Bugün Başkan Çerçioğlu'nun birinci kankası olan Haşmet Aysan'a vurmak için, Başkan Çerçioğlu hackerlar tutuyor ve "OsmanlıTorunu" adlı TROL bir Twitter hesabı için de 500 BİN LİRA ödeme yapıyor!

Peki, bu para Başkan çerçioğlu'nun cebinden mi çıkmıştır yoksa Aydın halkının parası mıdır?

Yahu, Türkiye hukuk develeti değil midir?
Haşmet Aysan, Başkan Çerçioğlu'nun kişilik haklarına herhangi bir saldırıda bulunuyorsa, gidersin yargıya, Adalet verir kararını!

Bir Büyükşehir Belediye Başkanına yakışıyor mu böylesine TROL hesaplar üzerinden onu bunu karalamaya kalkışmak?

Evet... Aydınlılar... Şimdi Aysan&Çerçioğlu'nun neden son dakika kanka oluverdiklerini anlayabildiniz mi?
Çünkü, iki tarafta GERÇEKLERİN ortaya çıkmasını istemiyorda ondan!

Bakın, altını çizerek bir daha belirtiyorum... Dr. Erkan Karaarslan babamın oğlu değil... Sözcüsü de değilim... Ancak, ortada bir gerçek varsa o da Erkan Karaarslan'ın FETÖCÜ olmadığı gerçeğidir! 
Evet... Erkan Karaarslan hakkında devletin resmi raporu elimize geçtiği günün ötesindeki haberlerimize bakın, Erkan Karaarslan hakkında neler yazmışız!
Ama, bugün ortaya çıkan bir gerçek var oda devletin resmi raporu: "Erkan Karaarslan'ın hiç bir FETÖ bağlantısına rastlanılşmamıştır!"

Peki, geçtiğimiz hafta hazırlayıp belgeli Erkan Karaarslan haberimiz öncesinde başta Haşmet Aysan olmak üzere; Troller'den herhangi bir saldırı yapan var mıydı bize?
Yoktu!
Şimdi neden saldırıyorlar?
GERÇEKLER ORTAYA ÇIKMASIN DİYE!
Yanlış anlaşılmasın, e posta adresimize çok değerli başkan Çerçioğlu dahil Aysan'da açıklamalar gönderebilir, gazetecilik ilkeleri ve yayın politikamız çerçevesinde sansürlemeden da yayımlarız!
Bunda en ufak bir beis yok!

Fakat, altı üstü 2-3 bilgisayar çakalına da Aydın halkının cebinden 500 BİN LİRA ödenmesini de Aydın halkının taktirlerine bırakıyor!

Not: Mustafa Ezici'yi Başkan Özlem Çerçioğlu 1 MİLYON LİRALIK zarara uğratı mı? Mustafa Ezici, hangi bayan gazeteci ile Başkan Çerçioğlu'nu kaç para karşılığında anlaşıp buluşturdu? Kaç bin liralık gazete Aydın'da dağıtıldı? Mustafa Ezici, başkan Çerçioğlu'na asfatçı müteahhit getirdi mi? Müteahhit asfalt iahalesi alacağım diye kime ne kadrlık ödeme yaptı? Mustafa Ezici, durduk yere bu işten KAÇ YÜZBİN LİRA zarar etti?

Hepsi ve daha fazlası geliyor...
Bizi izlemeye devam ediniz...