AYDIN BŞB'DE KASET PANİĞİ! GİZLİ AŞK KASETÇİSİNİN AYDIN BŞB BÜROKRATI ÖNDER Y. OLDUĞU İDDİA EDİLİYOR!

AYDIN BŞB'DE KASET PANİĞİ! GİZLİ AŞK KASETÇİSİNİN AYDIN BŞB BÜROKRATI ÖNDER Y. OLDUĞU İDDİA EDİLİYOR!
02 Temmuz 2020 - 08:50 - Güncelleme: 02 Temmuz 2020 - 09:31Aydın Büyükşehir Belediyesi personeli arasında panik yaşandığı bildiriliyor!

İnternete düşen o aşk fotoğraflarının Aydın BŞB Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun en güvendiği (Eski Genel Sekreter) bürokratlardan Teftiş Kurulu Başkanı Önder Y. olduğu iddia edildi!

Gizli kamera kullanarak aşk yaşadığı kadınlarla sahneleri gizli çektiği öne sürülen Önder Y.'nin aynı zamanda bu kasetleri arkadaşlarına övünerek dağıttığı belirtiliyor!

Arkadaşlarına çekip dağıttığı öne sürülen bir düzineye yakın kasetin uzun zamandır da bir porno sitesinde yayında olduğu iddia ediliyor!

Öte yandan kasetlerin varlığının ortaya çıkmasıyla Aydın BŞB personeli arasında panik yaşandığı belirtilirken, gizli kasetçi Önder Y. hakkında Başkan Çerçioğlu'na Erkan Karaarslan tarafından da uyarı yapıldığı belirtildi.

Önder Y.'nin kaç kadınla ilişkiye girdiği ve gizli kamera çekimi ile kasete aldığı bilinmezken, kaydettiği gizli çekim görüntülerini yakın çevresine seyrettirdiğini duyan dönemin başkan danışmanı Erkan Karaarslan'ın Başkan Özlem Çerçioğlu'nu Önder Y.'nin görevden alınması için uyardığı ortaya çıktı!

Erkan Karaarslan, Önder Y.'nin görevden alınmasını isterken, Başkan Çerçioğlu'nu "Önder Y.'nin yaptıkları özel hayat değil. Yaptıkları hem yasa dışı hem de ahlak dışı. Yarın bu adamın bu ahlaksızlığı ortaya çıkarsa, zor durumda kalırsın" şeklinde uyardığı belirtildi.

Kaset görüntülerinden oluşan bir kaç fotoğrafın bile sosyal medyada çığ gibi büyüyerek paylaşıldığı bir ortamda; Erkan Karaarslan'dan gelen onca uyarıya karşın Başkan Çerçioğlu Önder Y.'yi neden görevden almamıştır? 

Peki, bu aşamadan sonra Başkan Çerçioğlu ne yapacak?
Önceki gün Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay'ın katıldığı ve Didim'de görülen aşk kaseti duruşmasındaki savunması gibi "kasetler montaj" mı diyecek?

Önder Y.'nin yakın çevresine ve arkadaşlarına dağıttığı kaset sayısının net kadar olduğu bilinmiyor!  
İlginç olan; Troller bu durum karşısında nasıl bir savunma refleksi sergileyecekler?