AL SANA YÜKSEK ADALET! ÇEŞME E. BELEDİYE BAŞKANI TÜTÜNCÜOĞLU YDK KARARIYLA CHP'DEN ATILDI....

AL SANA YÜKSEK ADALET! ÇEŞME E. BELEDİYE BAŞKANI TÜTÜNCÜOĞLU YDK KARARIYLA CHP'DEN ATILDI....
14 Ekim 2019 - 21:17 - Güncelleme: 14 Ekim 2019 - 22:01Hollywood filmlerinde izlemeyeniz yoktur... Sosyal içerikli hemen hemen her filmde bir "parti" sahnesi yer alır... Kimisi mangallı müzikli, kimisi de pastalı müzikli olur...

Ve o partilerde bile bir düzen vardır... Partinin içeriğine göre insanların kılık kıyafet giydiklerini görür, bir düzenin olduğuna tanık olursunuz!

Bakın aşağıdaki paylaşımın altındaki yorumu mevcut CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Taşkın Özer yapıyor!

Kılıçdaroğlu hakkında hiç hoş olmayan ve Tüzük gereği kesin ihraç istemiyle disipline gönderilmesi gereken bir SUÇ işliyor!

Ne hikmetse bu ilçe başkanı hakkında ne CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ne de Genel Merkez (YDK) en ufak bir yaptırımda bulunmuyor! (İlginç olan bu yorumu yapan kişi hakkında da CHP İstanbul İl ve Genel Merkeze dilekçe veriliyor gereğinin yerine getirilmesi yönünde.) Araya iki elinin beş parmağı hünerli Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba giriyor! Yorumu yapan ilçe başkanı Özer, YDK'da bir güzel aklanıyor ve dilekçe veren kişi partiden atılıyor! 

Bakar mısınız ADALETE?
Nasıl tecelli ediyor!

Neyse; Çeşme e. Belediye Başkanı Ahmet Faik Tütüncüoğlu'nun bugün partiden atıldığını duyduk! Kendisi de akşam saatlerinde Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) kararıyla partiden atıldığını öğrenmiş!

Türüncüoğlu Gündem Otuzbeş'e şöyle konuştu: "Sosyal medyada yaptığım yorumlar hakkında İl Disiplin Kurulu suç oluşmamıştır şeklinde karar verip dosyamı kapamıştı. Fakat akşam saatlerinde duyduğuma göre; YDK kararıyla partiden atılmışım. Elime savunma yapmama ilişkin ne bir yazı gönderildi ne de YDK tarafından davet edildim. Ben de şaştım kaldım bu işe! Bu nasıl bir kanunsuzluktur? Bu durumda Tüzük kanunlarının işletileceği en yüksek kuruldan kanunsuzlukla atışmış oluyorum! Ne diyeyim Allah bu partiyi yönetenlere aklı fikir versin!"

Öte yandan efsane CHP izmir İl Başkanları'ndan Kemal Karataş'ın da YDK kararıyla partiden atıldığı belirtiliyor! 

Karataş, konu hakkında şunları söyledi: "İl disiplin kurulu dosyamı göndermesine karşın ben YDK'dan 'DURUŞMALI' bir görüşme talep ettim. Bu yönde de hukukiş tüm haklarımı kullanacağımın altını defalarca çizdim. YDK hukuki haklarımı çiğneyerek böyle bir karar almışsa, kanunsuzluk yapmış olur! Konuyu yarın araştırıp kamuoyuna bilgi vereceğim."

İŞTE YDK'NIN AKLAYIP PAKLADIĞI BEYLİKDÜZÜ CHP İLÇE BAŞKANI ÖZER'İN İÇİNDEN KILIÇDAROĞLU'NUN GEÇTİĞİ O TARİHİ YORUM:      

 

Not: Beylikdüzü'de yaşanılan bu YDK rezaleti yarın belgeleriyle Gündem Otuzbeş'te...