YAĞLI GÜREŞ SEZONUNDAN BAŞINI KALDIRAMAYAN ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BÖCEK'İN, ÖZEL KALEMDEKİ RANDEVU SIRASININ 2 BİNE DAYANDIĞI BİLDİRİLDİ!

YAĞLI GÜREŞ SEZONUNDAN BAŞINI KALDIRAMAYAN ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BÖCEK'İN, ÖZEL KALEMDEKİ RANDEVU SIRASININ 2 BİNE DAYANDIĞI BİLDİRİLDİ!
23 Eylül 2019 - 15:15 - Güncelleme: 23 Eylül 2019 - 16:04
 ÖZEL


Muhittin Böcek... Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı... Akademik kariyerinde iki üniversite diplomasının bulunduğu belirtiliyor...

Yakından tanıyanlar hayat mücadelesine minibüs şoförlüğü ile başladığını konuşuyor...

Başkan Böcek, yağlı ve deva güreşlerine olan tutkusuyla da tanındığı biliniyor...

Bilindiği üzere; Ata Sporumuz yağlı güreşler toplumun her kesiminden beğeniyle izlenen bir spor dalı...

Deve güreşleri de ona keza, yurtiçinden ve yurtdışından pek çok izleyeci buluyor...

Açıkçası deve güreşlerini de yağlı güreşleri de takip edenler, sporun yanında eğlenceli bir güne de imza atmış olurlar...

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in son 3 aydır yağlı güreşlere olan tutkusunun tavan yaptığı konuşuluyor Antalya'da...

Kaynaklarımız; Kent Dinamiklerini oluşturan grupların, STK'ların vb. kişi ve kuruluşların, tebriklerin dışında sorunları ve çözüm önerilerini aktarmak/taşımak adına talep ettikleri randevu sırasının 2 binli rakamlara dayandığını belirttiler!

Geçtiğimiz hafta başında Antalya Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü'nden Başkan Böcek'le kentiçi ulaşıma ilişkin sorunları iletmek/görüşmek için randevu talep eden (İsmi saklı) bir sosyal platform, cuma günü randevu taleplerinin akıbetini sormak adına telefonla Özel Kalem Müdürülüğünü aradıklarında; önlerinde 1700 kişinin olduğu bilgisini aldıklarını belirttiler!

Kendilerine ne zaman sıranın gelebileceğini sorduklarında da; 4 ay gibi bir süre içinde kendilerine sıranın gelebileceğinin söylendiğini aktardılar!

Kaynaklarımız; Başkan Böcek'in haftanın belirli günlerinde kısa sürelerle Antalya Büyükşehir Belediyesine uğradığını öne sürdüler.