Ve... CHP'li Urla Belediye Başkanı Oğuz "Kral"lığını ilan etti ve ekledi: Herkes kırmızı koltuğa oturamaz!

Veee, beklenen oldu. Ego zehirlenmesi yaşayan, oturduğu belediye başkanlığını koltuğunu hazmedemeyen Burak Oğuz, sonunda kendisini KRAL ilan etti... Ne diyelim? Cumhuriyet Savcıları, Sayın Urla Kaymakamı belki harekete geçer de; bu arkadaşın Belediye Başkanlığı için ruhsal durumunun yerinde olup olmadığı konusunda bir muayene isterler.

Ve... CHP'li Urla Belediye Başkanı Oğuz "Kral"lığını ilan etti ve ekledi: Herkes kırmızı koltuğa oturamaz!
18 Temmuz 2019 - 14:59 - Güncelleme: 18 Temmuz 2019 - 16:37

CHPli Belediyelerde skandallar sürüyor… İsmini bu skandallar dizisine “şampiyon” olarak yazdıran Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz’un son bombası, ilçede büyük bir gürültü ile patladı.

Oğuz, çiftçi üretici pazarının yeri konusunda dün öğleden sonra (17. 7.2019) kendisini, meclis üyeleri Kemal Ocak, Ertan Cartel ve  CHP İlçe Başkanı Hakan Özbadur ile  ziyarete giden Ziraat Odası Başkanı Muharrem Uslucan’a  “Ben kralım ama, kral gibi davranmıyorum”  ifadelerini kullandı.
 
Herkesi hayretlere düşüren bu ifadenin ardından, masaya yumruğunu vurup, sesini yükselten Burak Oğuz, misafirlerini  makam odasında bırakarak, bir süre dışarıya çıktı.

Uslucan, az sonra makamına geri dönen Burak Oğuz’a, üreticilerin korunup kollanması gerektiğini söyleyip meydandaki pazarın yerinin değiştirilmemesini istedi.  Kendisini Kral ilan eden Belediye başkanı ise; meydanın “kırmızı koltuk” olduğunu belirterek “Bu koltuğa herkesin oturmaması gerektiği” ni ifade etti.  
Muharrem Uslucan, görüşme sırasında birkaç kez Burak Oğuz’u sesini yükseltmemesi gerektiği konusunda da uyardı. Ancak Burak Oğuz, "Ben Belediye Başkanıyım,  kral benim” sözleriyle cevap verdi.
 
Burak Oğuz’un krallığını kutluyor, üstün başarılarının devamını diliyoruz.

https://www.ehahaber.com/skandal-sozler/16276/