TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 14. hafta karşılaşmaları oynanacak

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 14. hafta karşılaşmaları oynanacak
22 Kasım 2019 - 09:12

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 14. hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:


TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

13.30 Eyüpspor-GMG Kastamonuspor (Esenler)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Birevim Elazığspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Ankara Demirspor-Kırşehir Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)

24 Kasım Pazar:

12.30 Sivas Belediyespor-Tuzlaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.00 Vanspor FK-Bayburt Özel İdare (Van Atatürk)

13.00 Piserro Kahramanmaraşspor-Kardemir Karabükspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 Ergene Velimeşespor-Niğde Anadolu (Ergene Velimeşe)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sakaryaspor (Bodrum İlçe)

13.30 Uşakspor-Bandırmaspor (Uşak 1 Eylül)

 

Beyaz Grup

Yarın:

13.30 Sarıyer-Yeni Çorumspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik)

24 Kasım Pazar:

13.00 1922 Konyaspor-Hekimoğlu Trabzon (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.00 Gümüşhanespor-Hacettepe (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-İnegölspor (Tarsus İlçe)

13.30 Başkent Akademi-Sancaktepe FK (Ankara OSTİM)

13.30 Manisa FK-Amed Sportif Faaliyetler (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Afjet Afyonspor-Kırklarelispor (Zafer)

13.30 Yılport Samsunspor-Şanlıurfaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

 

TFF 3. Lig

1. Grup

24 Kasım Pazar:

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Silivrispor (Faruk Çelik)

13.00 Yomraspor-Manisaspor (Yomra İlçe)

13.00 Yeni Orduspor-Çankaya FK (Ordu 19 Eylül)

13.00 Artvin Hopaspor-Anagold 24Erzincanspor (Hopa İlçe)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Erzinspor (Şile)

13.30 Tokatspor-Şile Yıldızspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Kızılcabölükspor-68 Aksaray Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 Çatalcaspor-Düzcespor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Serik Belediyespor -Ci Group Buca (Serik İsmail Oğan)

 

2. Grup

Yarın:

13.30 Fethiyespor-Erbaaspor (Fethiye İlçe)

13.30 Turgutluspor-Kozanspor (Turgutlu 7 Eylül)

24 Kasım Pazar:

13.00 Ağrı 1970-Kemerspor 2003 (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Elazığ Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.00 Cizrespor-Karşıyaka (Cizre İlçe)

13.30 Belediye Derincespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Derince Belediyespor Doğal Çim)

13.30 Kocaelispor-Esenler Erokspor (Kocaeli)

13.30 Payasspor-1877 Alemdağspor (Payas İlçe)

 

3. Grup

Yarın:

13.30 Modafen-Nazilli Belediyespor (Alemdağ)

24 Kasım Pazar:

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Medical Park Batman Petrolspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

13.00 Pazarspor-Darıca Gençlerbirliği (Pazar İlçe)

13.00 Diyarbekirspor-Yozgatspor 1959 (Diyarbakır)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-1954 Kelkit Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Nevşehir Belediyespor-Altındağ Belediyespor (Nevşehir Gazi)

13.30 Karacabey Belediyespor-Bayrampaşa (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.30 Osmaniyespor-Somaspor (Osmaniye 7 Ocak)

13.30 Gölcükspor-Muğlaspor (Gölcük Şehir)