Tarkan'a ultra lüks VIP minibüs

Tarkan'a ultra lüks VIP minibüs

Tarkan'a ultra lüks VIP minibüs
10 Şubat 2019 - 11:04

Tarkan, satın aldığı minibüsü konforlu seyahat edebilmek için özel olarak tasarlattı. Almanaya’dan gelen üç ses mühendisi, VIP minibüsün tasarımını üç ayda tamamladı

Konser ve özel program seyahatlerinde VIP minibüs kullanmayı tercih eden ünlüler arasında yer alan pop müziğin "Megastar"ı Tarkan, aracını yeniledi. Satın aldığı minibüsü daha konforlu şekilde seyahat edebilmek için "Ertex Dizayn"a özel olarak tasarlatan ünlü sanatçı, ses sistemi başta olmak üzere malzeme seçiminden işçiliğe kadar tasarımın tüm detaylarıyla yakından ilgilendi.

TAMAMEN EL İŞÇİLİĞİ

Almanya'dan gelen üç ses mühendisi araca, Tarkan'ın isteği doğrultusunda özel bir ses sistemi yerleştirdi. VIP minibüsün iç ve dış tasarımında 8 endüstriyel tasarımcı görev alırken, kullanışlılık ve konfora öncelik verildi. Tasarım uygulaması tamamen el işçiliğiyle gerçekleştirilen araç, titiz çalışmaların sonucu üç ayda tamamlandı. Konforlu ve güvenli seyahat için çok sayıda özel donanım eklenen minibüse, ileri düzey teknolojik altyapı da monte edildi.

İÇERİSİNDE NELER VAR?

Minibüste özel ses sisteminin yanı sıra; masajlı, ısıtmalı, soğutmalı, ayak dinlendirmeli koltuklar, özel kişiselleştirilmiş oturma düzeni, buzdolabı, masa, kendisine özel iklimlendirme sistemi, kişiselleştirilebilen aydınlatma sistemi, mücevher kutusu, sıcak ve soğuk muhafaza edilebilen şişelik sistemi bulunuyor.