Soyer'e İzmir manzaralı şato

Soyer'e İzmir manzaralı şato

Soyer'e İzmir manzaralı şato
19 Mayıs 2019 - 14:38

Gündem Otuzbeş, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay'ın İzmir Büyükşehir eski başkanlarından rahmetli Ahmet Piriştina'nın vefat ettiği Bostanlı'daki belediye lojmanını (Villa) kendisine konut yapacağı haberleştirmiş, ardından da İBBB Tunç Soyer'e de Varyan'taki "Şato"nun yakışacağını önermişti..

Ayrıca haberimizde Şato'da muammalı bir şekilde yenileme restorasyon çalışmalarının yapıldığına dikkat çekmişti...

Soyer'in İzmir'de barınma sorununa ilişkin Şato öneri haberimizin mürekkebi kurumadan Yeni Asır gazetesi bombayı patlattı: "Soyer'e İzmir Manzaralı Şato"

Yeni Asır'ın haberine göre; bir şekilde Şato'da yapılan restorasyon ve yenileme çalışmalarının da neden yapıldığı ortaya çıkmış oldu.


Yeni Asır, Soyer çiftinin yakında Şato'ya taşınacaklarını öne sürdü.

İŞTE YENİ ASIR'IN İÇİNDEN ŞATO GEÇEN SOYER'Lİ HABERİ:

Seçim öncesi sosyal belediyecilik nutukları atan İzmir Büyükşehir’in yeni Başkanı Tunç Soyer’in İzmir’de nerede yaşayacağı belli oldu. Büyükşehir’in konuk evi olarak kullanılan Varyant’taki muhteşem kent manzaralı Şato Restoran’da tadilat yaptıran Soyer çiftinin önümüzdeki günlerde bu lüks konuta taşınacağı öğrenildi

İzmir'de göreve geldikten sonra yeniden yurtdışı seyahatlerine hız veren Büyükşehir Belediyesi'nin CHP'li yeni Başkanı Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer, şimdi de 'Şato'da yaşamaya karar verdi. Soyer ve eşi Neptün Soyer, Büyükşehir Belediyesi'nin geçtiğimiz yıllarda restore edip konukevi olarak düzenlediği Varyant'taki tarihi Şato Restoran'ın bulunduğu yapıyı konut olarak kullanma kararı aldı. Çiftin talimatıyla binada tadilat yapıldığı ve çiftin önümüzdeki günlerde buraya taşınmayı planlandığı kaydedildi.
İŞTE BU DA GÜNDEM OTUZBEŞ'İN 17 MAYIS TARİHLİ HABERİ: 
 

Tunç Soyer'e de konut olarak "Şato" yakışmaz mı?