SONAR'ın anketi gündemi alt üst etti! 'Koronavirüs neyime, sen bak ilk 12'ye giren belediye başkanlarına' dedirtti...

SONAR'ın anketi gündemi alt üst etti! 'Koronavirüs neyime, sen bak ilk 12'ye giren belediye başkanlarına' dedirtti...
16 Mart 2020 - 16:34 - Güncelleme: 16 Mart 2020 - 17:04Breh breh...
SONAR adlı kuruluşun anket sonuçları açıklanmış!
Sonuçlara göre; Türkiye genelinde 20 Büyükşehir ve 147 ilçesinde yapılan araştırmada, ilk 12'ye İzmir'den 4 ilçe belediye başkanı girmiş!

SONAR'cılar anket sondaj çalışmalarını Türkiye-Yunanistan arasında Avrupa'ya geçmek için Tampon Bölgede bekleyen 100 binin üstündeki Suriyeliler arasında yapmamışlarsa, çıkan bu sonuçlara inanmamızı bekleyebilirler!

Kaldı ki; bu anket sondaj işinin de fikstüre giren ilçe belediye başkanlarının başının altından çıkmış bir olay olmadığını da düşünüyoruz...

Bu anket sondajlama işinin de dünya ülkelerinin ve ülkemizin de Koronavirüsü ile mücadale ettiği, tedbir üstüne tedbirlerin açıklandığı bir döneme denk getirilmesinden dolayı da; başta anket sondaj taramalarına emeği geçen ve bu anketi halkımıza bağışlayan CHP tepe yönetimi de can-ı gönülden kutluyoruz! 

İyi ki böylesine bir zamanda bir anket sondajlaması yapıldı ve sonuçlarından dolayı da yüreğimize su serpildi! (7'den 70'e ihtiyacımız vardı!)
Yoksa halimiz ne olurdu? 

Tek kelimeyle bu anket sondajlama işi "Koronavirüs neyime, sen bak ilk 12'ye giren belediye başkanlarına" dedirtti!

Sahi, anket sondajlamacıları Seferihisar belediyesinde maaşların 4 aydır gününden önce ödendiğini es geçmiş olabilirler mi?