SİZ SİZ OLUN CHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANLARINI TELEFONDA DAHİ ELEŞTİRMEYİN! YOKSA...

SİZ SİZ OLUN CHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANLARINI TELEFONDA DAHİ ELEŞTİRMEYİN! YOKSA...
05 Aralık 2019 - 16:37 - Güncelleme: 05 Aralık 2019 - 17:18

CHP'li Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, kendisini telefonda eleştiren belediyenin restoran müdürünün gözünün yaşına bakmadı, kapının önüne koydu!

CHP'li Kuşadası Belediye Başkanı Günel, belediyecilik tarihinde bir ilke imza atarak, kendisini telefonda eleştiren restoran müdürünü işten attı!

Kuşadası Belediyesi'nin Arya şirketine bağlı restoranda müdürlük yapan 2 yıllık A.F.Ö. adlı belediye çalışanı, yaptığı bir telefon konuşmasında başkan Günel hakkında eleştirilerde bulunur... Bir şekilde bu konuşmanın kayıtları başkan Günel'in eline geçer... A.F.Ö. adlı belediye çalışanı anında kapının önüne konulur!

A.F.Ö.'nun 31 mart seçimlerinde başkan Günel'in en büyük destekçilerinin arasında gösterildiği, seçim çalışmaları çerçevesinde 7-24 başkan Günel'in yanında yer aldığı belirtildi.

A.F.Ö.'nün başkan Günel'le WhatsApp üzerinden yaptığı yazışmada kendisine yöneltilen "hainlik" suçlamasını yargıya taşıyacağı bildirildi. 

İŞTE A.F.Ö. İŞTEN ATILDIKTAN SONRA BAŞKAN GÜNEL'LE YAPTIĞI O YAZIŞMA VE "HAİNLİK"
SUÇLAMASI:
A.F.Ö.'nün iş kanunun 29. maddesine göre işten atıldığı, işsizlik desteğinden de yararlanamayacağı öğrenildi. 

Öte yandan Kuşadası'nda konuşulan iddialar arasında; A.F.Ö.'nün başkan Günel'in talimatıyla CHP'den de atılmasının söz konusu olduğuna dikkat çekiliyor.

Ve... Siz siz olun her hangi bir CHP'li belediye başkanları hakkında telefonda dahi olsa en ufak bir eleştiride bulunmaya kalkışmayınız!
Yoksa... İşinizden aşınızdan, ekmeğinizden olursunuz! 

Kuşadası Belediyesi çalışanı A.F.Ö.'nün başına geldiği gibi...