SİYASİ PARTİLER "NEREDEN BULDUN" YASASINI ÇIKARACAKLAR MI? ALIN SİZE DİDİM'DEN GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ ÖRNEĞİ...

SİYASİ PARTİLER "NEREDEN BULDUN" YASASINI ÇIKARACAKLAR MI? ALIN SİZE DİDİM'DEN GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ ÖRNEĞİ...
08 Ekim 2019 - 13:12 - Güncelleme: 08 Ekim 2019 - 14:44

Yıllardır siyasi parti liderlerinden bu ve buna benzer yüzlerce, binlerce öğüt dinlemişsinizdir... Yukarıdaki sözleri Tufan Atakişi'nin sosyal medya paylaşımından aldık... Bu sözler CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na ait... 

Sayın Kılıçdaroğlu, yaklaşık 10 yıldır CHP'nin Genel Başkanı... Ülkemiz siyasileri arasında sayın Kılıçdaroğlu "yolsuzluk" kelimesini dilinden düşürmeyen liderlerin başında gelir... Biraz daha gerilere giderseniz; sayın Kılıçdaroğlu'nun TBMM CHP Grup Başkanvekili olduğu dönemlerde de iki lafından birisinin yolsuzluk kelimesinin olduğuna tanık olursunuz...

Ve... Sayın Kılıçdaroğlu'nun yolsuzluk ve yolsuzluklar üzerine bugüne kadar söylediklerini alt alta toplayıp çıkarsanız ve de karşınıza çıkacak görüntüye; "Yolsuzluklarla mücadeleye adanmış bir siyasi ömür" diyebilirsiniz!..

Gel gör ki; sayın Kılıçdaroğlu'nun söylemleriyle eylemleri maalesef birbirini tutmuyor!

Açıkçası; yolsuzluklar konusunda sayın Kılıçdaroğlu'nun bugüne kadar söylediklerinin inandırıcılığını yitirmiş olduğunu düşünüyoruz!

Sayın Kılıçdaroğlu'nun en son Abant'ta konuştuklarını baz alarak souyoruz; "NEREDEN BULDUN" yasasını çıkartmayı düşünüyor musunuz?

Öte yandan sayın Kılıçdaroğlu Abant'ta söylediklerinin eğer arkasındaysa; uzağa gitmesine grek yok aşağıdaki örnekten yola çıkarak, bu sözlerini eyleme dönüştürebilir!

CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak'ta sayın Kılıçdaroğlu'na yardımcı olabilir! 

Yineliyoruz; eğer ki sayın Kılıçdaroğlu'nun Abant'ta yolsuzluklar üzerine söyledikleri laftan ibaret değilse buyursunlar ispata!

Anında düğmeye basıp arasınlar Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay'ı versinler talimatı Başkan Yardımcısı Emine Öznur Gündoğdu için başlatılsın soruşturma!

Altını bir daha çizerek yeniliyoruz; Abant'taki bu sözler havada kalmayacaksa...

Buyursunlar Didim'e...

Neden Didim'den örnek verdiğimize de açıklık getirelim...
Başkan Yardımcısı Emine Öznur Gündoğdu ve ailesinin mal varlığı CİMER üzerinden şikayet edilmiş!

Bu mal varlığı listesi de CİMER şikayet dilekçesinden alınmıştır!..

İŞTE DİLEKÇEDEN BİR KESİT VE ŞİKAYETE KONU MALLAR:

Dilekçe; "Didim Belediye Başkanlığı bünyesinde halen başkan yardımcılığı ve İmar müdürlüğü görevini yapan Emine Öznur Gündoğdu (Kızlık soyadı Demirci)'nun son beş yıldaki gözle görülür şekilde aile üyelerinin üzerinden artan mal varlığı ve yaşam şekli aldığı maaş ile orantılı değildir. Öznur Gündoğdu'nun üzerinde herhangi bir mal varlığı görülmemektedir." (...)

Anne Ayşe Demirci (Bir geliri yok): 


İzmir Buca'da bir taşınmaz,
Konya'da 3 adet taşınmaz,
Didim'de 2 taşınmaz (Çok değerli)

Alaattin Demirci:

Konya'da 9 taşınmaz,
Didim'de 2 taşınmaz,
Mesut Tatil Sitesi 1 taşınmaz
A 180 Mercedes (Emine Öznur Gündoğdu'nun bindiği belirtiliyor.)
Abalasının üzerine de 2 ultra lüks daireye yer veriliyor şikayet dilekçesinde.   

Dilekçede çok daha ilginç bilgilere yer verilirken; yaptığımız araştırmalar çerçevesinde başkalarının üzerine tarlaların geçirildiği iddia ediliyor!

Doğal olarak Gündoğdu'nun da bu şikayet dilekçesine karşılık bir savunması olacaktır! 

Yazılı açıklama için: [email protected]