ŞİŞLİ'DE ZAFER 10 ARALIK'ÇILARIN! BU DEFA İŞİ GENEL MERKEZDEN BİTİRDİLER...

ŞİŞLİ'DE ZAFER 10 ARALIK'ÇILARIN! BU DEFA İŞİ GENEL MERKEZDEN BİTİRDİLER...
09 Ekim 2019 - 11:14 - Güncelleme: 09 Ekim 2019 - 11:37Kayyum atamak yetmedi şimdi de yığma üye yapıyorlar! Bir günde 200 üye kayıt etmeyi başardılar!

Cumhuriyet Halk Partisine İstanbul’da rekor oy getiren ilçelerden biri olan CHP Şişli''de, geçtiğimiz hafta  CHP İstanbul İl Başkanlığı mevcut ilçe başkanı ve yönetimini görevden alıp yerine kayyum atadığını haberleştirmiştik.. 

Haberimizde; "10 Aralık Harketi"nin İstanbul'da en zayıf olduğu ilçenin Şişli olduğuna dikkat çekmiş, bu görevden alma ve kayyum işinden CHP Genel Merkezi'nin haberinin olmadığını belirtmiştik haberimizde...

Devamında gelen bilgiler arasında; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun görevden alma ve kayyum atanmasına dur dediği, mevcut ilçe başkanı ve yönetimle kongreye gidileceğin yer verilmişti.Gel gör ki; 10 Aralık'çılar CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun bu talimatını da aşıp, CHP Şişli ilçeye yeni yönetim atamayı başarmışlar!

Herşey Adalet için!

Bu hamle 10 Aralık'çı CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun Şişli özelinde rahat bir nefes almasına olanak hazırlarken; 10 Aralık'çı Genel Başkan Yardımcısı Salıcı'nın bu operasyonuna bakalım Kılıçdaroğlu'ndan nasıl bir hamle gelecek!

Öte yandan Şişli'de dizginleri ele geçiren 10 Aralık'çıların bir günde gizliden 200 belediye işçisini CHP'ye üye kaydettikleri belirtildi! 

Mevcut Şişli belediye başkanının da 10 Aralık'çılarla birlikte hareket edeceği bildirildi!