Sıradan vatandaşlar bile Didim Belediyesindeki yönetim anlayışına ad koyabiliyor artık!

Sıradan vatandaşlar bile Didim Belediyesindeki yönetim anlayışına ad koyabiliyor artık!
08 Ağustos 2020 - 09:39 - Güncelleme: 08 Ağustos 2020 - 10:34Didim Belediyesinde yönetim değişikliğine gidilmiş!
Sıradan vatandaşlar bile artık Didim Belediyesini "havuz" olarak görüyor; yönetim anlayışını da "rant" olarak belirtiyor!

Yapılan son değişikliklerle Park ve Bahçeler Müdürü Zerrin Muslu kızağa çekilmiş, yerine İmar'dan Gökhan Kutucu adlı memur şahıs getirilmiş!

Gökhan Kutucu'nun nasıl bir başarılı (!) memur olduğunu öğrenmek isteyenler Gündem 35'in arşivdeki haberlerine bakabilirler... 

Gökhan Kutucu'dan boşalan yere de "Pandemi Memuru" Başkan Yardımcısı Emine Öznur Gündoğdu'nun kardeşi getirilirse hiç şaşırmayınız! 

En azından Didim Belediyesi Gökhan Kutucu'dan daha sağlam bir elemana kavuşmuş olur diye düşünüyoruz!  

İlginç olan şu; artık sıradan vatandaşlar bile çıplak gözle Didim Belediyesinde "neler oluyor"un farkına varabiliyor!

Peki, daha vahim olan asıl işi görmek olanların yıllardır olup bitenleri görmüyor/görmemek istemeleri değil mi?

"Yılmaz" rumuzlu okurumuzdan yeni e postalar bekliyoruz...

İŞTE HABER SİTEMİZE GÖNDERİLEN E POSTA:

"merhabalar. ben didim'de yaşayan bir vatandaşım. Didim Belediyesinde dönen dolapları yazmanızı takdire şayan buluyorum. Çünkü hiçbir gazeteci ilanlarım kesilir korkusuyla gerçekleri yazamıyor. Sizin de henüz bilmediğiniz dolapları da yazmanız dileğiyle size bilgileri vermek istiyorum. Didim Belediyesinin en başarılı ve çalışkan müdürlerinden olan Zerrin Muslu isimli Park ve Bahçeler Müdürü 2 gün önce görevinden alındı ve yerine sizin de çok iyi tanıdığınız Gökhan Kutucu isimli kişi getirildi. Bunun sebebi de şudur: Zerrin Hanım işini çok seven ve en iyi şekilde yapmaya çalışan bir kişidir. Bu nedenle de park ve bahçe yapım işlerinde adeta kılı kırk yararak en iyi malzemeyi en ucuza alabilmek için uğraşan biridir. Bugüne kadar da işini böyle yapmıştır. Ancak Belediye içindeki rant çetesi Zerrin Hanımın bu şekildeki tavrından rahatsız olmuşlardır. Neden mi? Belediyeye yıllardır kalitesiz malzemeleri onlarca kat fiyatla satan malzemeciler ve yapılacak işleri onlarca kat fiyatla belediyeye yapan müteahhitler bu artık eski kazıklarını Belediyeye atamadıklarından Zerrin Hanımdan rahatsız olmuşlar ve Zerrin Hanımı Başkan Atabay ve yardımcısı Öznur Hanıma şikayet etmeye başlamışlardır. Belediyedeki rant havuzunun başındaki Atabay ve Öznur Hanım da bunu fırsat bilerek hiçbir gerekçe söylemeden Zerrin Hanımı görevden alarak yerine Gökhan Kutucu isimli rant uzmanını atamışlardır. Böylece imar ve diğer birimlerdeki rant yerleşimleri tamamlanmaya başlamıştır. Yani rant ağı belediyenin her yanını sarmaya başlamıştır. Bildiğim tüm bilgileri Yılmaz rumuzuyla çeşitli kanallardan sizinle paylaşmaya devam edeceğim."