SICAK GELİŞME: İBB İMAMOĞLU HAKKINDA ŞOK SUÇ DUYURUSU! İŞTE BEYLİKDÜZÜ PAZAR YERİ DOSYASI...

SICAK GELİŞME: İBB İMAMOĞLU HAKKINDA ŞOK SUÇ DUYURUSU! İŞTE BEYLİKDÜZÜ PAZAR YERİ DOSYASI...
05 Kasım 2019 - 11:40 - Güncelleme: 05 Kasım 2019 - 11:42

ÖZEL

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün iki eserinden birisi Cumhuriyet Halk Partisi'dir... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eserlerini sıralamaya kalkıştığınızda; doğal olarak belediye başkanları göze çarpacaktır!

TCK 235'te indirime gidilmesini TBMM'ye taşımanın yanında, atadığı belediye başkanlarının dışında da başka bir şey gözlere çarpmıyor!

Malumunuz; her bir belediye başkanının ayrı ayrı yeri vardır sayın Kılıçdaroğlu'nun yanında... Bu belediye başkanlarına toz kondurmaya kalkışırsanız; başınıza gelecek olanlar Ragıp Çiçen'in başına gelenlerin yanında havada suda kalır!

Sayın Kılıçdaroğlu'nun CHP Genel Başkanı olduğu 10 yıllık dönemde; sadece İzmir'den Nivent Kurtuluş'un gönderdiği belgeler iki kamyoneti geçer! Ne hikmetse bu belgeler sayın Kılıçdaroğlu'nun şeffaf belediye başkanlarına bakış açısını bir nebze dahi olsun değiştirmeye yetmemiştir!

Hasan Basri Akın... İstanbullu sıkı bir Gündem Otuzbeş okuru... Basri Akın'ın SUÇ DUYURUSUnda bulunma aşamasına gelene kadar CHP Genel Merkez Yöneticilerine, Beylikdüzü'nde olup bitenlerin ne kadarını belgeleriyle aktarıp aktarmadığını bilemiyoruz ama, CHP Genel Merkez Yöneticilerinin belediye başkanlarına "ne güzel" bakış attıklarını, bu SUÇ DUYURUSUnun belediye başkanlarının da en baba şeffaflık ilkeleri içerisinde ilçelerini yönettiklerine dair, ışık tutacağını düşünüyoruz!

Açıkçası Hasan Basri Akın, öyle bir suç duyurusu dilekçesi hazırlamış ki; pek fazla iş bile bırakmamış bizlere! Dosya öyle ufak tefek bir dosya değil! Belki de ne olacak altı üstü bir pazar yeri dosyası diyenleriniz olabilir/olacaktır da!  

Fakat, biz bugünlük Hasan Basri Akın'ın İBB Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Murat Çalık, Meclis Üyeleri ve Pazarcılar Odası Yönetcileri hakkında vermiş olduğu suç duyurusu (Savcılık soruşturma numarası haberde verilmemiştir.) dilekçesini veriyoruz...
Şok detaylar ve belgeler gelecek haberimizde...