Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı tam gaz sürüyor

Sibel Can’la uğruna yuvasını yıktığı iddia edilen Emir Sarıgül’ün aşkı tam gaz devam ediyor.

Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı tam gaz sürüyor
01 Şubat 2020 - 17:13

Süper Kulup'ün haberine göre ikinci eşi Sulhi Aksüt’ten boşandıktan sonra özel hayatını gizli yaşamayı tercih eden sahnelerin ünlü ismi Sibel Can’ın, Beykoz Konakları’nda komşusu olan Şişli Eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül’le adı aşk dedikodularına karışmıştı.

Altınbaş Holding'in veliahtı Fatoş Sarıgül’le evliliği sarsılan Sarıgül, eşini ikna edemeyince sessiz sedasız boşanmıştı.

Sibel Can ile Emir Sarıgül’ün 4 yıllık aşkının şimdilerde doludizgin devam ettiği ve çiftin yılbaşından sonra Fransız Alpleri’nde kayak tatili yaptığı ve aşk tazelediği ifade edildi. Sarıgül’ün Can için kral dairesi tuttuğu ve sevgilisinin bir dediğini iki etmediği belirtildi.

Emir Sarıgül’ün tatil sonrası İstanbul’a döndüğü, Sibel Can’ın ise Londra’daki evine geçtiği ve burada alışveriş yaptığı belirtildi.

ELİF GÜVENDİK’E DE KARŞI ÇIKMIŞTI

Son seçimlerde umduğunu bulamayan Mustafa Sarıgül’ün ise bu ilişkiye ilk günden beri karşı çıktığı ve oğlunun iki torununun annesi Fatoş Sarıgül’e dönmesi gerektiğini oğluna söylediği ifade edildi. Mustafa Sarıgül, 2000’li yıllarda oğlu Emir Sarıgül’ün kendisinden yaşça büyük olan eski sevgilisi Elif Güvendik’e de vize vermemişti. Mustafa Sarıgül o günlerde “Böyle bir ilişki olmaz” dediği basına yansımıştı.

 

SUPER KULUP