SEFERİHİSAR BELEDİYESİ 'KENTSEL DÖNÜŞÜM' KOORDİNATÖRÜ NEPTÜN SOYER Mİ?

SEFERİHİSAR BELEDİYESİ 'KENTSEL DÖNÜŞÜM' KOORDİNATÖRÜ NEPTÜN SOYER Mİ?
16 Ocak 2020 - 23:11 - Güncelleme: 16 Ocak 2020 - 23:32Seferihisar Belediyesi "Kentsel Dönüşüm" projelerinden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in eşi Neptün Soyer mi sorumlu?

Başka bir deyişle; Neptün Soyer, kooperatifçiliğin dışında Seferihisar Kentsel Dönüşüm projelerinin koordinatörü mü oldu?

Seferihisar Belediyesi Ocak 2020 CHP Meclis Grup toplantısı...

Seferihisar Belediyesi'nden sızan bilgi ve iddialara göre; aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi de olan Seferihisar Belediyesi CHP'li Meclis Üyesi Sefer Topçu, Grup toplantısında Turabiye mahallesi Kentsel Dönüşüm konusunu gündeme getiriyor...

İddialara göre; Seferihisar Belediyesi Meclis Üyesi ve aynı zamanda siyasi Başkan Yardımcısı Yelda Celiloğlu, Meclis Üyesi Topçu'nun gündeme getirdiği Kentsel Dönüşüm konusunu anında telefonundan mesajla Neptün Soyer'e bildiriyor!

Neptün Soyer, Celiloğlu gönderdiği mesajda "asla izin vermeyin" diyor!

Mesajın üzerine Celioğlu, Seferihisar Turabiye mahallesi Kentsel Dönüşüm konusuna sert bir dille karşı çıkarak, gündeme alınmaması için Topçu'yla tartışıyor! 

Tartışma Topçu'nun "istifa ederim" demesine kadar varıyor!

Ve bir şekilde Seferihisar Turabiye mahallesi Kentsel Dönüşüm konusu da rafa kaldırılıyor!

Seferihisar gündemine düşen bu Kentsel Dönüşüm tartışmasının detayları için Meclis Üyesi Sefer Topçu'nun açıklama yapacağı belirtildi!

Bizi izlemeye devam ediniz...