​​​​​​​ÖZLEM ÇERÇİOĞLU'NA ALLAH GİBİ TAPIYORMUŞ!

 ​​​​​​​ÖZLEM ÇERÇİOĞLU'NA ALLAH GİBİ TAPIYORMUŞ!
06 Temmuz 2020 - 23:39 - Güncelleme: 06 Temmuz 2020 - 23:49Haşhaşiliği ortaya çıkınca, Özlem Çerçioğlu’nu (Haşa) Allah ilan etti Özlem Çerçioğlu’nun yanındaki haşhaşi olduğunu ortaya çıkarttığımız AK Parti’den dönme CHP’li kalemşör Durmuş Tuna, bu kez de Özlem Çerçioğlu’na Allah gibi taptığını yazdı.

Durmuş Tuna’ya çağrı yapan Gündem 35, savcılık vasıtasıyla geriye yönelik 6 aylık HTS kayıtlarını istemesini talep ediyor.

Gündem 35, Durmuş Tuna için AK Parti Genel Merkezi’ne gitti diye bir şey yazmazken, çıkacak HTS kayıtlarında itirafçılık teklifinde bulunduğu kişiyle kaç kez görüştüğü, hangi amaçla görüştüğü, itirafçılık teklif ettiği kişinin kim olduğu ortaya çıktığında kaçacak delik arayacağını bildiğimiz Durmuş Tuna, o kadar korkmuş olacak ki, Özlem Çerçioğlu’nun gazabından kurtulmak için öyle bir yazı kaleme aldı ki, okuyanların gözü faltaşı gibi açıldı.

İşte Durmuş Tuna’nın Özlem Çerçioğlu’nu (Haşa) Allah ilan ettiği o yazı. Değerlerine bağlılığıyla bildiğimiz Aydın BŞB Bakanı Özlem Çerçioğlu başta tüm CHP örgütlerini, Özlem Hanım’ı Allah ilan edip ona taptığını söyleyen bu meczubu protestoya davet ediyoruz.

İşte Durmuş Tuna’nın Özlem Çerçioğlu’nu Allah ilan edip ona taptığını söylediği o paylaşımı;