Neptün Soyer sessizliğe büründü! Takipçileri son 4 gündür paylaşım yapmadığını belirttiler...

Neptün Soyer sessizliğe büründü! Takipçileri son 4 gündür paylaşım yapmadığını belirttiler...
01 Kasım 2020 - 16:58 - Güncelleme: 01 Kasım 2020 - 17:47İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in eşi KÖYKOOP Başkanı Neptün Soyer, sosyal medyadaki takipçilerini merak içinde bıraktı!

Sabah gazetesinin ortaya çıkardığı Charlıe Hebdo paylaşımından sonra, deyim yerindeyse Neptün Soyer sosyal medyadan elini ayağını çekmiş gibi görünüyor!

 

En son 28 Ekim günü Cumhuriyet Bayramımızla ilgili paylaşım yaptığı görülen Neptün Soyer'in, o paylaşımın ardından henüz yeni bir paylaşım yapmadığı anlaşılıyor.

Özellikle Instagram'da yaptığı paylaşımlarla minimum 10 binin üstünde beğeni toplayan Neptün Soyer'in, deprem felaketi yaşadığımız bugünlerde sessizleğe bürünmesi, sosyal yardımlar için eşinin yanında olmaması, takipçileri tarafından garip karşılandığı belirtildi. 

Özellikle Pandemi döneminde yapılan gıda yardımlarında İBBB eşi Tunç Soyer'i 1 dakikalığına da olsa desteksiz bırakmayan Neptün Soyer'in, sessizliğini ne zaman bozacağı, depremzedeleri ne zaman ziyaret edeceği, takipçilerinin merakla bekleyişine neden olduğu kaydedildi. 

Telefonunun bile bozulmuş, Seferihisar'daki telefoncusuna tamire götürmüş olacağını düşünen bir bayan takipçisi, "Kadın kısmının deprem gibi böylesine dar günlerde eşinin yanından bir dakika bile ayrılmaması gerekir" dedi.Pandemi döneminde 7/24 İzmirlilerin yardımına koşan Neptün Soyer'in çok büyük deprem felaketi yaşadığımız bugünlerde İzmirlilerin yardımına koşmaması, sosyal medya takipçilerinin yanısıra, Seferihisar'daki dostaları tarafından da garipsendiği kaydedildi. 

Seferihisar'da ve İzmir'de yüzlerce binlerce sosyal projeler çerçevesinde adından söz ettiren Neptün Soyer'in Depremzedelerin yardımına ne zaman koşacağı, sosyal medya hesaplarından nasıl bir duyuru ile deprem acılarının sarılmasına katkı koyacağı, yüzbinlerce takipçisi tarafından merakla beklendiği bildirildi.İşte Neptün Soyer'in 4 gün önce yaptığı o paylaşım... O gün bugündür Neptün Soyer'in sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmadığı, depremzedelerin acılarının paylaşılmasında eşine destek olmadığı öne sürülüyor...