Müjdeler Kemal Bey, Adalet sistemi tıkır tıkır işliyor! Güzelbahçe belediye başkanına ne zaman madalyasını takacaksınız?

Müjdeler Kemal Bey, Adalet sistemi tıkır tıkır işliyor! Güzelbahçe belediye başkanına ne zaman madalyasını takacaksınız?
29 Mayıs 2019 - 18:22 - Güncelleme: 29 Mayıs 2019 - 19:05Amacımız; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Güzelbahçe'de olup bitenlere karşı uyarmak falan değil!

9 Yıldır yazıyoruz... Kemal Bey'de sanırım 2010 yılından beri CHP'nin genel başkanı...

Ha... Onca uyarıya rağmen bir insan 9 yıldır Güzelbahçe'de neler olup bittiğine dahi bakma gereği duymuyorsa, varın bırakın o ve etrafındakilerle birlikte belediye başkanlarıyla mutlu olmaya devam etsinler...

Gerçekten de Kemal Bey ve etrafındakilerin CHP'yi nasıl yönettikleri ortada... Zaten elinde de PM'den görev vermediği (Ödüllendirmeği) 14 kişi kaldı... 

23 Haziran İstanbul seçim sonuçlarından sonra da bu 14 kişiyi daha aktif hale getirip ödüllendirdikten sonra, Kemal Bey'in keyfine diyecek olan çıkar mı?

Neyse; Kemal Bey'in bu yönetim anlayışının dünyanın sonuna kadar devam etmesini diledikten sonra müjdesini patlatalım!

Güzelbahçe belediye başkanı Mustafa İnce, geçtiğimiz hafta 3 kadını işten atmıştı... Müjdesini de Kemal Bey'e ulaştırmıştık!

CHP Güzelbahçe önceki Gençlik Kolları Başkanı ve İlçe Yöneticisi (Kazım Çam'ın karşısına aday olana kadar) Vural Gezer'de eşinden sonra işten atılmış!

Sizin anlayacağınız Adalet için yollara düşenlerin belediye başkanları da yürüdükleri yolun hakkını bir bir veriyorlar!

Açıkçası, bu Adaletsizliği sabahtan akşama yazın durun... Ortada algılayacak olan birileri olmadıktan sonra...

Sen istersen Ankara'dan İstanbul'a değil, Laz Temel gibi Pasifik Okyanusunun üstünde yürüsen ne yazar!

Evinin içini pislik sarmışken!

Neymiş efendim 31 mart sonrası talimat verilmişmiş hiç bir belediye başkanı hiç bir işçinin ekmeğiyle oynamayacakmış! 

70'lerin amiyane tabiriyle; "Anlat anlat heyecanlı oluyor!"

Böylesi durumları "ağzından çıkana önce sen kendin inan" şeklinde özetler Anadolu insanı...

Kemal Bey'in 9 yılda TCK 235'te gösterdiği başarının dışında; başka bir başarısı var mı?  

O zaman; Güzelbahçe belediye başkanı Mustafa İnce, 3 kadından sonra Vural Gezer'i de işten atması havada mı kalacak?

Şimdi bu belediye başkanının ödüllendirilmesini istemek niye yanlış olsun ki!!!???

Haydi Kemal Bey, rica ediyoruz hak ve adalet duygularınıza sığınarak lütfen bu belediye başkanı ödüllendirmizi talep ediyoruz!

Hazır elinizin altında da aslanlar gibi İzmir MV Tacettin Bayır'ın önünüze koyduğu şerefli, haysiyetli, onurlu Güzelbahçe'deki işler klasörü varken; tekrar rica ediyoruz bu Güzelbahçe belediye başkanınızı "Emekçi Dostu" plaketi ile fütfen ama lütfen ödüllendiriveriniz!

Çünkü, bugüne kadar hep doğruları yapmadınız mı?

9 Yılın hatırına lütfen bir ödülü çok görmeyin, esirgemeyiniz bu emekçi dostu belediye başkanınızdan...Vural Gezer, ne zaman ki CHP ilçe yöneticisiyken ilçe başkanlığına aday oldu... Sisteme karşı geldiği tespit edildi... Ve... Gereği yerine getirildi... 3 Kadın işçinin başına geldiği gibi... Şimdi CHP'yi yönetenler bu duruma sessiz kalabilirler mi? Belediye başkanı ödülü hak etmiyor mu?