Menemen Belediyesi Başkan Vekili seçimlerine "RÜŞVET" gölgesi düştü! Ak Partili Meclis Üyesi Hanifi Can'dan şok rüşvet iddiası...

Menemen Belediyesi Başkan Vekili seçimlerine "RÜŞVET" gölgesi düştü! Ak Partili Meclis Üyesi Hanifi Can'dan şok rüşvet iddiası...
02 Aralık 2020 - 14:10 - Güncelleme: 02 Aralık 2020 - 15:11

Ak Partili Menemen Belediyesi Meclis Üyesi Hanifi Can, dün yapılan Menemen Belediyesi Başkan Vekili seçimlerinde bir Meclis Üyesi arkadaşına 2 milyon liralık rüşvet teklif edildiğini öne sürdü!

Can, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,  "2 milyon Rüşvet teklif ediyorsunuz. Arkadaşımız ...Namuslu şerefli biri parayı almıyor bu belgeli merak edenler vardır" dedi.

İŞTE CAN'NIN SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAPTIĞI O AÇIKLAMA: 

"Menemenli kardeşlerim bizler sizlerin oylarıyla seçildik ve Belediye Meclis üyesi olduk. Sizin hakkınızı savunmak için bizlere oy verdiniz. Şuan gelinen tablo ortada 6 milyona satın alınabilinecek araçlar, 37 milyona kiralanmış. Devletin yani sizlerin haklarını çaldılar bir vazo alınmış 100bintl verilmiş bu para çoçuklarımızın hakkı yazık değil mi ? Devlete ait sağlam araçları kesip satmışlar, bunlar sizlerin çoçuklarımızın hakkı şahıslara satılmış, yemişler . Pazar Esnafımız 15 Aydır mağdur pazar yeri yarım kalmış, rezil bir halde .İŞÇİ kardeşlerim, 4 Ay oldu maaşlarını alamıyor, Evlerine EKMEK götüremiyorlar bu kardeşlerimiz bizleri arıyorlar kim bizim hakkımızı savunacak diyorlar. Peki soruyorum Menemenli kardeşlerime sadece Serdar Aksoy mu suçlu ? Bu çalınan Menemen halkının şuanki CHP Meclis üyesi arkadaşlarında imzası var şimdi birileri çıkmış Davul çalıyor kim bu arkadaşlar, sizde hiç Utanma yokmu ya . Sonra Seçim olacak Gece ...? 2 milyon Rüşvet teklif ediyorsunuz. Arkadaşımız ...Namuslu şerefli biri parayı almıyor bu belgeli merak edenler vardır şimdi, siz Rüşvet vereceğinize Menemen belediyesinde Çalışan işçi arkadaşlarımızın önce 4 aylık maaşını ödeyin diyor... Takdiri Menemen halkına bırakıyorum ???"