MANİSA'DAN SİYASİ PARTİ PLASİYERLERİ DE ÇIKTI!

MANİSA'DAN SİYASİ PARTİ PLASİYERLERİ DE ÇIKTI!
08 Kasım 2019 - 13:30


YEKTA YAKTI - Türkiye Havadis

Büyük Türkiye Partisinin (Büyük Parti) Teşkilat Başkanı olduğu dönemde Denizli'de Bilgisayarcı kadını kandırarak seks yapan Ali Çetin ile Manisa Alaşehir'de Devlet Hastanesinde çalışanları seks yapmaya zorlayan Ayhan Ünal Antalya'da ava giderken avlandılar.

Antalya'nın tanınmış siyasetçisi olan K.S'nin ofisine giden Ali Çetin ile Ayhan Ünal, Büyük Türkiye Partisini satmak için konuştukları iş insanı K.S'nin ofisinde araba almak için telefon görüşmeleri yaparlar.
Bu görüşme üzerine K.S Üniversite öğrencisi olan oğlunun tamirde bakımda olan arabasını kendilerine satabileceğini söyler. Konuşulur ve on bin lira peşin ve kalanın bir ay sonra ödenmesi koşulu ile anlaşılır.
Ali Çetin ile Ayhan Ünal, Alaşehir'e dönerler ve on bin lira yerine 5 bin lira gönderirler. Arkasından da arabayı almak için Antalya'ya giderler. İş insanı bu arada Ali Çetin ve Ayhan Ünal hakkında araştırmalar yapar ve bunların tokatçı olduğunu öğrenir. Ve son anda dolandırılmaktan kurtulur. İş insanı K.S, Ali Çetin ve Ayhan Ünal hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

ALİ ÇETİN OLMAYAN PARTİYİ SATMAK İÇİN KAPI KAPI DOLAŞIYOR

Ali Çetin, Denizli'de bilgisayarcı kadını 'seni vekil karısı yapacam diye kandırarak seks yaptığı kendisi gibi partide genel başkan vekili olan Şevket Kozan'ın açıklamalarıyla ortaya çıktı. Denizli'de partinin ilçe başkanı olan Engin Dündar'ında açıklamalarından sonra dönemin Genel Başkanı Tevfik Diker tarafından partiden ihraç edilen Ali Çetin, Diker'e yalvarır ve 'siz beni bu olaydan dolayı partiden atmayın der ve kendisi istifa eder.

Büyük Türkiye Partisinin (Büyük Parti) resmi evraklarını saklayan, parti ile ilgili yapılması gerekeni yapmayan Ali Çetin, Demokrat Parti İstanbul e. İl Başkanı Tuba Koylan'a 50 bin lira karşılığında Genel Başkanlığı satmaya çalışır. Koylan durumu bana anlatınca dolandırıcılığı önledim.

Tuba Koylan'ı dolandıramayan Ali Çetin, CHP'den Rıfat Nedim Kabakçı'ya Büyük Türkiye Partisini (Büyük Parti) satmak için pazarlıklar yapar. Bostancı'da buluştuğumuz Kabakçı'yı da Ali Çetin tarafından dolandırılmaktan kurtardım.

Sayın Diker'in partiden istifa etmesiyle dağılan Büyük Türkiye Partisi (Büyük Parti) kapanın elinde kaldı. Son olarak Antalya DSP e. İl Başkanı Mehmet Işık'a satılan parti kongre yaptı ve Işık'ın Genel Başkan olduğunu duyurdu. Ancak Mehmet Işık DSP'den istifa ermediği için Genel Başkanlığı iptal edildi.
Büyük Türkiye Partisi (Büyük Parti) tarihin sayfalarına gömüldü...

İzmir merkezli batak şirketinin bayiliğini verecem diye Fransa'da yaşayan Mustafa Erol'u 10 bin lira dolandıran Ali Çetin, kendisi gibi adı seks olayları ile gündemde olan Ayhan Ünal'la birlikte kağıt üzerinde olan Büyük Türkiye Partisini satmak için dolaştıkları Antalya'da tanınmış siyasetçi ve iş insanı K.S'yi gözlerine kestiriyorlar.

Ancak K.S, Ali Çetin ve Ayhan Ünal'ın yaptığı araştırmalar sonucu tokatçı olduklarını öğreniyor ve son anda dolandırılmaktan kurtuluyor.

OSMAN NURİ KAYA ' ÇETİN KANARYA SEVENLER BAŞKANI'

Büyük Türkiye Partisi (Büyük Parti) Genel Başkan Yardımcısı Osman Nuri Kaya, ' Ali Çetin ilk başta Tuba Koylan'a partiyi satmaya çalıştı. Ben sayın Koylan'ı uyardım. Buna dedim 50 bin TL verme, gel benim yardımcım ol, ben sizi genel başkan yapacam bu çakallara 5 kuruş kaptırma dedim.

'TEVFİK DİKER HAKLIYDI'

'Büyük Türkiye Partisi (Büyük Parti) diye bir parti yok, Ali Çetin istifa ettiği partide sahtekarlıkla yaparak ve üç kişi ile yaptığı kongrede kendisini genel başkan yaptı.
O günlerde sayın Tevfik Diker bizi uyarmıştı ancak biz kulak ardı yaptık. Daha sonra yaşadıklarımızla Ali Çetin hakkında bana gelen bilgileri de değerlendirdim ve sayın Diker'in haklı olduğunu anladım. Ali Çetin tabiri yerinde ise tam bir çakal takımı, asla kendisine güvenmedim ve parti ile yolumu istifa ederek ayrıldım. İşim olmaz benim çakal takımı ile bu günlerde yeniden ortaya çıkmış olmayan partiyi satmaya çalışıyor. Bana sorsalar ben Ali Çetin'in kanarya severler derneği başkanı olduğunu söylerim'

ALİ ÇETİN HAKKINDA DÜNDAR KONUŞUYOR

Büyük Türkiye Partisi (Büyük Parti) Genel Başkan Yardımcısı Şevket Kozan, Ali Çetin'i Denizli’ye götürüyor. Sevgilisi ile buluşturuyor. Kadıncağız bilgisayarcı diyor ki, 'Ali Çetin beni vekil karısı yapacak'
Şevket Kozan daha fazla dayanamıyor ve Ali Çetin'e 'ben senin pezevengin değilim, pis işlerine beni kullanma artık' diyor...
Denizli İlçe Başkanı Engin Dündar ise Ali Çetin'in nasıl bir pislik olduğunu ortaya çıkarıyor. Milletvekili karısı olacağim diye Çetin'le birlikte olan kadın ise Ali Çetin'e, 'sen ne kadar ş....... adamsın s..... ol git, bir daha beni arama' diyor ve kapının önüne koyuyor...
Sonuç, Alaşehir'den Antalya'ya iş insanı tokatlamaya giden Ali Çetin ile Ayhan Ünal ava giderken avlanan tokatçılar grubuna dahil olarak Alaşehir'e dönüyorlar...Açıklama
Büyük Türkiye Partisi Kuruculuğundan ve Kurucu  Genel Başkanlığından  özgür irademle kendim istifa ettim.
Partinin defterleri birileri tarafından alıkonulduğu için resmi işlemler yapılamamıştı.
Konu yargıdadır.
İstifa ettim diyen ve bunu paylaşan Ali Çetin'in istifasını Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı Siyasi Partiler büroya vermediği sonradan ortaya çıktı.
Siyasetten ve siyasetçiden bıkan insan benim gibi istifa eder.
İstifa etmeyip 3 kişilik kurucusu kalmış bir partiyi hala muhafaza ediyor ve kapatma kararı almıyorsa ve durmadan partiye Genel Başkan arıyorsa çok şey akla gelir.
Yekta Yaktı, haberini özgür iradesiyle yapmıyor ve iftira atıyorsa mağdur olanın yapacağı tek şey yargıya gitmesidir.
Denizlideki Bilgisayarcı dul bayan olayının bilgi tanıkları Şevket Tozan Engin Dündar. Cafer Orbay hakkında veya Yekta Yaktı veya benim hakkımda dava aç
ma hakkını neden kullanmıyor?
Erkeklere seks önerisinde bulunduğu ses kaydı ile Alaşehir Devlet Hastanesindeki seks skandalında ve liyakatsiz bir atamada adı geçen korsan sitede sağa sola iftira atan, Bir işadamı olan akrabası Kazım Demirel ve annesini darp eden, Kazım Demirel'in malzemelerini gasp eden bir Ayhan Ünal ile haber sitesinde ve Antalyada yan yana olan Ali Çetin, Paristeki Mustafa Erol' a imzalı verdiği el yazılı belgesi hakkında son olarak ,haber07 imtiyaz sahibi Köksal Elçik hakkında yargı yoluna neden gitmemektedir?
Kadim Dostu psrti kurucusu Osman Kaya'nın ve ADFED BŞK.NININ kendisi hakkındaki İddialarına be diyecektir?
Ali Çetin.
Hangi okul mezunudur?
Ali Çetin, 105 bin  Alaşehirli arasında bula bula Ayhan Ünal'ı neden bulmuştur.
Tevfik Diker, Bir Büyük yalnış yapmıştır.
Hemşericilik yaparak ehil mi nedir bakmadan Ali Çetin başta bazılarına Genel Başkan Yardımvılığu ünvanı vermiştir.
Ali Çetin'de birazcık cesaret ve etik değerler varsa yargıya gitsin.
Kamuoyuna Duyurulur.
Tevfik Diker