LİTERA DOSYASI AYDIN BŞB'DE DEPREM YARATTI!

Panik büyük rapor alan kaçıyor

LİTERA DOSYASI AYDIN BŞB'DE DEPREM YARATTI!
30 Ocak 2021 - 14:33 - Güncelleme: 30 Ocak 2021 - 14:57
Danıştay tarafından yargılama izni verilmesi ardından 4 yıldır tozlu raflarda bekleyen dosyaların inmesi, Aydın BŞB ve Özlem Çerçioğlu kadrosunda büyük panik yarattı.

Çerçioğlu'na yakın isimler birer birer rapor alıp arazi olmaya çalışırken, Küre dosyası hakkında da Danıştay'dan yargılama izni verildiği öne sürülüyor!

Litera dosyasıyla ilgili pek çok kişinin ihaleye fesat ve edimin ifasına fesat eylemlerini Ozan Çavuşoğlu-Hakan Olgaç ikilisinin işlediğini, baskının da Özlem Çerçioğlu'ndan geldiğini itiraf edecekleri bilgisine ulaşıldı!

Defalarca operasyon yapılma kararı alındığı halde gizli eller tarafından engelledndiğini yazdığımız halde hala cevap alamadığımız asfalt dosyasıyla çöp ihale dosyaların da tepeden tırnağa skandallar zinciri barındığı ifade ediliyor.

Asfalt dosyasında çok sayıda kişinin baskıyla kendilerinin suça bulaştırıldıklarını çevreleriyle paylaştıkları öğrenildi.

Çok sayıda kişinin de ihaleye fesat ve edimin ifasına fesat olaylarını anlatmak için, "Artık canımız atak ett. İster operasyon ister dava, hepsini konuşacağız. Baskıyı daha fazla kaldıramıyoruz" dedikleri ifade ediliyor.

Algıyla ve diğer yöntemlerle bugüne kadar saltanatını sürdüren Özlem Çerçioğlu'na, 'Gerçeklerin bir gün mutlaka ortaya çıkma gibi kötü bir huyu vardır' sözünü hatırlatıyor, kış döneminde yaşanacak sıcak günler için de kendisine yelpaze almasını tavsiye ediyoruz! Ankara'daki CHP kaynakları, Çerçioğlu'nun üstünün çizildiğini aktarırken, olası gelişmeler çerçevesinde de en ufak bir savunma hareketinde bulunmayacakları belirtiliyor!

Öte yandan itirafçılar için örnek dilekçe zamanında eski köşe yazarımız Haşmet Aysan tarafından hazırlanmış, sosyal medya hesabından yayımlamıştı...

Aysan'ın bu tarihe geçen hizmetini, itirafçı olacaklar için tekrar yayımlıyoruz: