Doğanca ve beraberindeki heyet, başarılı çalışmalarından dolayı Çerçioğlu’nu tebrik etti. Nazik ziyaretleri için Doğanca, Yöreli ve meclis üyelerine teşekkür eden Çerçioğlu, güçbirliği içerisinde Aydın için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.
Yerel
Yayınlanma: 25 Mayıs 2024 - 10:51
Kuyucak Belediye Başkanı Uğur Doğanca'dan Başkan Çerçioğlu'na ziyaret
Kuyucak Belediye Başkanı Uğur Doğanca, Cumhuriyet Halk Partisi Kuyucak İlçe Başkanı Özgür Yöreli ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.
Yerel
25 Mayıs 2024 - 10:51