Kiraz Esnaf Odası Başkanı Özmen'in Ak Parti Kiraz İlçe Başkanı Yılmaz'ı dövdü iddiası!

Kiraz Esnaf Odası Başkanı Özmen'in Ak Parti Kiraz İlçe Başkanı Yılmaz'ı dövdü iddiası!
04 Mayıs 2019 - 11:26 - Güncelleme: 04 Mayıs 2019 - 12:50Sabah saatlerinde Kiraz Cumhuriyet Mahallesi Okkaoğlu kırahathanesinde meydana gelediği belirtilen olayda; Kiraz Esnaf Odası Başkanı Halit Özmen'in Ak Parti Kiraz İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz'a saldırdığı iddia edildi!

İddialara göre; seçimlerden önce Ak Parti İlçe Başkanı Yılmaz'ın Esnaf Odası Başkanı Başkanı Özmen'i telefonla arayıp destek istediği "Taraf olmazsan bertraf olursun, belediyede çalışan oğlunu işten atarız dediği" ve Özmen'in de "Benim her siyasi partiden üyem var. Hiç bir siyasi partinin mitingine katılamam, açık açık destek veremem, elinden ne geliyorsa ardına koyma" dediği belirtildi.

Seçimlerin hemen ardından Özmen'in Kiraz Belediyesinde çalışan İktisat Fakültesi mezunu oğlunun belediye binasındaki işinden şantiyedeki bayrak deposuna "bekçi" olarak gönderildiğini aktaran Kiraz kaynakları, Özmen ve Yılmaz'ın çocukluktan arkadaşlıklarının olduğunu, ikisinin de sanayi sitesinde zanaatkar esnafı ve dost olduklarını belirttiler.

Kiraz kaynakları, Okkaoğlu kırahatnesinde sabah saatlerinde meydana gelen saldırı ve dayak olayının 15 dakika sürdüğünü, Ak Parti Kiraz İlçe Başkanı Yılmaz'ın fena şekilde hırpalandığını belirttiler.

Ak Partili Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, anında sosyal medya hesabından yaşanılan saldırı olayını kınayarak teyid ettti.

İŞTE BAŞKAN ÖZÇINAR'IN YAŞANAN SALDIRI İDDİASINA İLİŞKİN YAPTIĞI O PAYLAŞIM: