Kılıçdaroğlu yalnızlaşıyor! Son çıkış CHP İrade Gurubu Kurultay Delegeleri sözcüsü Aydos'tan geldi...

Kılıçdaroğlu yalnızlaşıyor! Son çıkış CHP İrade Gurubu Kurultay Delegeleri sözcüsü Aydos'tan geldi...
27 Mayıs 2020 - 22:31 - Güncelleme: 28 Mayıs 2020 - 11:51CHP'de, Kemal Kılıçdaroğlu'nun 10 yıllık başarısızlıklar filminde sona yaklaşıldıkça, saflarda belirginleşiyor!

Geldiği ilk günde başlattığı (Karşı Devrim) operasyonlarıyla, CHP'yi Kurucu Felsefesi'nden ve 1919 Kuvvacı Ruh ve Değerlerinden uzaklaştıracağını (Aklı Sıra) sanan Kılıçdaroğlu'na, artık tepkiler de çığ gibi büyüyor!

Deyim yerindeyse "ne yapacağını" şaşırmış durumda olan Kılıçdaroğlu, emperyalistlerin kazdığı kuyuya düşmemek için, bugünlerde kime sarılacağını da bilemiyor artık!

9 Seçim kaybetmeyi bile kendince "fırsat" olduğunu düşünen Kılıçdaroğlu ve şürekası, bir sonraki seçimler için oluşacak aday adayı pazarından pay kapma hesabında olmaları da bardağı taşıran son damla olarak yorumlanıyor!

Açıkçası; Haziran 2020'de "GİTMESİNE" kesin gözüyle bakılan Kılıçdaroğlu'nun bu çıpınışları da parti tabanında karşılık bulamazken; en son vurucu ve anlamlı çıkış CHP İRADE GRUBU KURULTAY DELEGELERİ Sözcüsü Hakkı Aydos'tan geldi...

Aydos'un bu özel açıklaması CHP'de denglerin Kılıçdaroğlu aleyhine değiştiğinin ilk resmi açıklaması oldu!

İşte Aydos'un buram buram 1919 Kuvvacı Ruhu taşıyan o şok açıklaması: "İrade grubu olarak  hiçbir çetenin yandaşın yanında yer almayacağız Parti içi demokrasiyi özümsemiş  herkesle birlikte ortak akılla yürüyeceğiz biat kültürünün olmadığı yeni bir anlayışla birlikteliğimizi taçlandıracağız sevgi ve saygıyla demokrasi Özümüz dür."

Aydos, Gündem Otuzbeş'e gönderdiği bu çok özel mesajında; "Biat kültürünün olmadığı yerdeyiz" diyerek, Kılıçdaroğlu'na üstü kapalı mesaj mı gönderiyordu?