KILIÇDAROĞLU'NUN "BAŞ DANIŞMANI" ÇANKAYA BELEDİYESİ ŞİRKETİNİN YÖNETİCİSİ ÇIKARSA; SİZ BUNLARIN HANGİ BİRİSİNİ KAPI ÖNÜNE KOYABİLİRSİNİZ?

KILIÇDAROĞLU'NUN "BAŞ DANIŞMANI" ÇANKAYA BELEDİYESİ ŞİRKETİNİN YÖNETİCİSİ ÇIKARSA; SİZ BUNLARIN HANGİ BİRİSİNİ KAPI ÖNÜNE KOYABİLİRSİNİZ?
08 Ağustos 2019 - 21:14 - Güncelleme: 09 Ağustos 2019 - 07:58Aşağıdaki temel ilkelerin altındaki imza CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na aittir...

Bu genelge, Afyon Çalıştay'ında açıklanmış ve belediye başkanlarının "olmazsa olmazları" olarak yürürlüğe konulmuştu...

Bu ilkelerin aksine göre hareket eden belediye başkanları hakkında gereğinin yerine getirileceği de birinci ağızdan duyurulmuştu...

Açıkçası, bu ve buna benzemez isterseniz 150 milyon tane genelge yayımlayın, CHP'deki belediye başkanlarını profillerine baktığınızda; bu ve buna benzer genelgelere uyacak olan belediye başkanı oranı yüzde 3'ü geçmez!

Sizin aklınızın bir köşesinden hala evinizin içini temizlemek geçmiyorsa; isterseniz 100 milyon genelge broşürü bastırıp bu adamların başından aşağıya dökün yine değişen bir şey olmayacaktır!

Dönemim Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, "Belediye başkanları biraz elit olmalı" dediğinde çok eleştirmiştik... Fakat, Tartan'ın bu tespitinde ne denli haklı olduğunu günümüz belediye başkanları maalesef ortaya çıkarmış oldu! Zıplayanından hoplayanına, çıtır sevicisinden kollu canavarcısına ne ararsanız tekmili birden artık mevcut!

Genelgeye baktığınızda; sokakları süpürecek işçi alımına, belediye şirketlerine yerleştirilecek yöneticilere varıncaya kadar kimin nasıl ne şekilde istihdam edileceği sıralanmış...

Bu genelge dayanak olarak ele alındığında Deniz Demir adlı şahsın Çankaya belediyesinin şirketinde ne işi var demek geçiyor içinizden!

Kim bu Deniz Demir dediğinizi duyar gibi oluyoruz!

Evet bizde tuttuk Ankara'daki Genel Merkez kaynaklarımıza "Kim bu Deniz Demir?" diye soru yönelttik... Kaynağımız, Deniz Demir'in CHP Genel Başkanı Kemal kılıçdaroğlu'nun "Baş Danışmanı" olduğunu belirtip ekledi: "Deniz Demir aynı zamanda Gürsel Tekin'in has adamıdır!"

Şimdi altı üstü bir Çankaya belediyesi şirketinde Genel Başkanın Baş Banışmanı belediye şirketinin yönetecisi olarak karşınıza çıkıyorsa, siz varın gerisin düşünün!

İstediğiniz kadar genelge değil ferman yayımlasanız kimin umurunda!

"Kılıçdaroğlu, 6. madde olarak ‘yönetici atamalarında liyakat esasına mutlaka uyunuz’ diyerek uyardığı belediye başkanlarına, verdiğiniz talimatı yapmayan yöneticileri Genel Başkanın akrabası dahi olsa kapının önüne koyun” dedi."

Bakın yukarıdaki sözler sayın Kılıçdaroğlu'nun Afyon Çalıştay'ından...

Sayın Kılıçdaroğlu kusara bakmasınlar ama, Baş Danışmanını Sarı Çizmeli Mehmet Ağa mı kapını önüne koyacak?

İŞTE ÇANKAYA BELEDİYESİ ŞİRKETLERİNDEKİ LİYAKAT ERBABI YÖNETİCİLERİN LİSTESİ: 

Deniz Demir
Nafiz Kaya
Ahmet Keskinler
Buket Görgülü Öztunç
Anıl Sevinç
Kiraz Gülsün Bor Güner
Yasemin Asil


Bu kişiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayımlanan bilgilere göre Çankaya belediyesine ait iki şirkette yönetici... Devam haberimizde yer alacak belgelere göre, bu kişiler lunaparklardaki dolaplar gibi bir o şirket bir bu şirket arasında döne döne (Ya da dönüşümlü) yönetici olmuşlar! O şirkete Hasan Ali olarak gönderilmişler bu şirkete Ali Hasan olarak dönmüşler!

Bu özellikleriyle de bu arkadaşlar her halde bu şirketlerde kamu yararına çok güzel işlere imza attışlardır diye düşünüyoruz...

Haşa bankamatik mi olacaklardı? 

O zaman;
Yaşasın genelge...

Maaşallah uyan uyana..!
İŞTE BELEDİYE BAŞKANLARINI HARFİ HARFİNE UYDUKLARI O GENELGE: