Kıbrıs Haberci gazetesinden Tunç Soyer savunmacısı İZMİR medyacılarına AŞKLA MEŞKLE yanıt! Bakalım Haberci'nin manşetini nerelerine koyacaklar?

Kıbrıs Haberci gazetesinden Tunç Soyer savunmacısı İZMİR medyacılarına AŞKLA MEŞKLE yanıt! Bakalım Haberci'nin manşetini nerelerine koyacaklar?
23 Ekim 2019 - 17:53 - Güncelleme: 23 Ekim 2019 - 18:27


Kıbrıs Haberci gazetesinden tokat gibi yanıt!

Haberci gazetesi, adeta Tunç Soyer'in İzmir'deki medyacı savunucularına hem yazılı hem de kendi sesinden AŞKLA yanıt verdi!

İlginç olan bu olayla birlikte İzmir medyacılarının ne denli ASİL ve SOYLU savunmacı bireyler olduğu da bir şekilde ortaya çıkmış oldu!

Bakalım bu saatten sonra Tunç Soyer savunmacısı medyacılar ne gibi AĞITLAR düzüp yazmaya kalkışacaklar?  

İŞTE KIBRIS HABERCİ GAZETESİNDEN GELEN TOKAT GİBİ YANIT!

PEKİ BUNLARIN HANGİSİ YALAN?    


Haberci gazetesi Yazı İşleri Müdürü Gizem Özgeç’in, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile makamında gerçekleştirdiği röportaj sonrası kaleme aldığı ve 14 Ekim 2019 tarihinde yayımlanan “Kıbrıs’ı Kıbrıslılara bırakalım” haberi Türkiye medyasında geniş yer bulurken, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer eleştiri yağmuruna tutuldu.Soyer’in, “Kıbrıs’ı Kıbrıslılara bırakalım” açıklamalarına gelen yoğun tepkiler ve Başkan Soyer’in, “Söz konusu açıklamayı yaklaşık 2 yıl önce yaptığı” yönündeki açıklamasına, açıklık getirmek ve cevap vermek adına, 10 Ekim 2019 Perşembe günü gerçekleştirilen röportajın ses kaydını, gazetecilik ahlakı ve yayın ilkelerimiz doğrultusunda, tek bir kelimesine dahi dokunmadan tüm kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.İşe Haberci’nin 14 Ekim 2019 Pazartesi günü, sürmanşetten verdiği “Kıbrısı Kıbrıslılara Bırakalım” başlıklı haberiyle ilgili kamuoyunda yer alan yanlı ve yanlış açıklamalara yanıt olarak yayınladığı ses kaydı…