KEMAL KARATAŞ, URLA'DAN SONRADA KONAK'TA DIŞLANMIŞ! SEN ÇOK YAŞA DERSİMLİ KEMAL ABİ...

KEMAL KARATAŞ, URLA'DAN SONRADA KONAK'TA DIŞLANMIŞ! SEN ÇOK YAŞA DERSİMLİ KEMAL ABİ...
26 Kasım 2017 - 21:25 - Güncelleme: 26 Kasım 2017 - 23:17

 ERTAN YILDIZ

Kemal Karataş... İzmir adına sevdiğim ve tanıdğım bir siyasetçi... 2 K Kemal bilmez; eskiden (80 öncesi) İzmir'in gerçek efsane Belediye Başaknı IŞIK İÇİNDE yatsın, İhsan Abi'nin döneminde; şu gün bilinen İZFAŞ binasında İzmir Belediyesi Meclis toplantıları yapılırdı... O dönem tanıdım Kemal Karataş'ı CHP Meclis Üyesi olarak...

Bir defasında konuşmak istediğinde; Lumofon anfiye bağlı mikrofonu Osman Nuri tutuşturmuştu eline... Osman Nuri'de makine mühendisi olan ve fuarın teknik işler sanırım amiriydi... Ahmet Sarışın, Osman Nuri'in ne iş yaptığını benden daha iyi bileceğini düşünüyorum!  

Ayrıca; Ahmet Sarışın'ın kankası Musa Çam'ın ne güzel Fuar bileti sattığını da benim anlatmama gerek yok;

Neden mi?

Halk MV Musa Çam; daha iyi anlatır o gün kü anılarını!

Halk MV'si Musa Çam... Bugün ve 2 .mi 3. MV İzmir'den!

Musa çam ya da öbürleri gibi; Yüce Azziz Kocaoğlu'nu sevmen mümkün değil ama;

YÜCE AZİZ'in seçim döneminde; (2009) altı üstü broşürlerini, seçim malzemeleri ile çalışmaları için kapısının önüne dayadığım Menderesli (4 Araba 20 kişi) tırnak içinde "1 kuruşta istemiyoruz", "AZİZ BABAMIZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ" diyen; o yürekli insanları kapınızdan nasıl kovdunuzu hatırladınız mı Musa Çam?

Ha gel; YÜZLEŞELİM SEVGİLİ VEKİL HAZRETLERİ!

Gözünüz yiyorsa!

Menderes ve Ertan Yıldız burada; Vekil hazretleri!

Ha belirteyim; o insanlar ne Aleviy di ne Kürt!

Kritrelerinize uymamışsa; ben Fuar girişinde bilet satmadım!

Neyse; bu ayıbı kim mi örttü?

Nevzat Kavalar!

Şimdi Vekil Hazretleri olan şahıs Musa Çam, Yüce Aziz'in altı üstü iki broşürünü vermedi ya (2009 seçimlerinde; Yüce Aziz'in seçim koordinatörü Musa çam Bey'di) kapısının önüne Aziz sempizanlarını diktik ya; ulaşmak ne mümkün bu zata!

Utanmadı; bir de çıktı arabalara baktı ve Menderesli yoldaşlarımın telefonlarına ajandasına yazıp ekledi; "3 Güne kadar arayacağım!"

Bu Çam Musa; hala arayacak Mendersli Aziz sempatizanlarını!

15 Gün sonra bu REZALETİ sevgili abim Nevzat Kavalar'a açtım ve ekledim; "3 Tane broşür için Yüce Aziz'e küfür edipte mi elde edecek Mendersliler?" 

Gereğini yerine getirdi ve AZİZ'in ayıbını ÖRTTÜ Nevzat Kavalar!

Musa Çam Bey, ayıbının nasıl örtüldüğünden tatmin olmamışsa; Dersimli ağzıyla yazarız; sıkıntı yok!

İnşallah İzmir Milletvekili ve aynı zamanda CHP Genel Başkanı olan hazret; bir daha değil Musa Çam gibi devrimci kardeşleri başımızdan eksik etmez!

Neyse iyi ki zamanında yazdık; CHP'li Mustafa İnce Bey'in taşeronları DEVRİMCİ Musa Çam Bey'in villarının kıyısından dahi geçmiyorlarmış artık! 

Musa Bey; 2009'daki sizin bu samimiyet CHP'lilik ruhunuzdan dolayı Menderes'in o köylerinden bir oy akacak ki bir oy ki ... Sormayınız gitsin... Her oy size akacak... Siz o gün adam yerine koymadığınız (Bende dahil) o TARIM EMEKÇİLERİ sizi bir güzel karşılıyacak ki; sormayınız gitsin! (O günler gelecek!)  

Ne Aziz ne Tunç ne de Tuncay; yeter ki siz bir İBŞB'ye aday olunuz ki Musa Bey; bak ne nüzel Menderes'ten oy akacak biliyormusunuz; CHP Genel Merkezinin her kapısını kuşatmuş o Tunceliller bile sayamayacaklar!

Neyse; Musa, İsa bir yana; 

Nihat Genç'in yazarak tespit ettiği kürt-alevi - VEFA PARTİSİ CHP'de yaşanmış ve Kemal Karataş, Urla'dan sonra, Konak'tan da kovulmuş!

YAKIŞIR!

Türk'ü hazımzayamamış Ermeniler ne yapar biliyor muydunuz? 

Dışlarlar!

Kemal Karataş, Allah verdi de Ermeni bir Genel Başkanın olduğu bir partinin emekçisi değil!

Yoksa; Kemal Karataş partisinin bir emekçisi olarak değil Urla'dan sonra, Konak'tan da kovulurmuydu? 

Kusura bakma Kemal Abi, (Karataş) iyi ki Kürt, iyi ki Alevi, iyi ki Ermeni değilsin; yoksa bunları nasıl başına getiridik; savunurduk!

İyi ki diyelim; bizdensin bre...!

Kemal Kılıçdaroğlu Abi; araya reklam koyuyorum : "Milletçe Alkışlıyoruz!"

Son söz: İnşallah başınıza Kemal Karataş değil de "taş" düşer!