Karşıyaka Belediyesi, üretici ve tüketicinin buluşturulduğu pazarlarına bir yenisini daha ekledi. Bu yıl ilk kez, Bostanlı’daki Zühtü Işıl Meydanı’nda düzenlenen Sevgililer Günü Pazarı yoğun ilgiyle karşılandı. Belediye tarafından yerel üreticilere ücretsiz olarak tahsis edilen stantlarda el emeği göz nuru hediyeler eşya çeşitleri satışa sunuldu. Meydanda hafta sonu Karşıyaka Belediyesi Orkestrası’nın sunduğu müzik ziyafeti de ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı. 10 Şubat’ta açılışı yapılan Sevgililer Günü Pazarı, 15 Şubat Perşembe günü mesai bitimine kadar konuklarını ağırlamaya devam edecek.
Karşıyaka’da Sevgililer Günü Pazarı açıldı
Karşıyaka Belediyesi, Zühtü Işıl Meydanı’nda kurduğu tematik pazarlarla üretici ve tüketiciyi buluşturmaya devam ediyor. Bu yıl ilk kez kurulan Sevgililer Günü Pazarı’nda birbirinden güzel el emeği hediyelik eşyalar tezgahlarda yerini aldı.
12 Şubat 2024 Pazartesi 12:30Karşıyaka Belediyesi, üretici ve tüketicinin buluşturulduğu pazarlarına bir yenisini daha ekledi. Bu yıl ilk kez, Bostanlı’daki Zühtü Işıl Meydanı’nda düzenlenen Sevgililer Günü Pazarı yoğun ilgiyle karşılandı. Belediye tarafından yerel üreticilere ücretsiz olarak tahsis edilen stantlarda el emeği göz nuru hediyeler eşya çeşitleri satışa sunuldu. Meydanda hafta sonu Karşıyaka Belediyesi Orkestrası’nın sunduğu müzik ziyafeti de ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı. 10 Şubat’ta açılışı yapılan Sevgililer Günü Pazarı, 15 Şubat Perşembe günü mesai bitimine kadar konuklarını ağırlamaya devam edecek.
![](https://www.gundemotuzbes.com/images/files/2024/02/65ca06a0060a3.jpg)
Karşıyaka Belediyesi, Zühtü Işıl Meydanı’nda kurduğu tematik pazarlarla üretici ve tüketiciyi buluşturmaya devam ediyor. Bu yıl ilk kez kurulan Sevgililer Günü Pazarı’nda birbirinden güzel el emeği hediyelik eşyalar tezgahlarda yerini aldı.
12 Şubat 2024 Pazartesi 12:30Karşıyaka Belediyesi, üretici ve tüketicinin buluşturulduğu pazarlarına bir yenisini daha ekledi. Bu yıl ilk kez, Bostanlı’daki Zühtü Işıl Meydanı’nda düzenlenen Sevgililer Günü Pazarı yoğun ilgiyle karşılandı. Belediye tarafından yerel üreticilere ücretsiz olarak tahsis edilen stantlarda el emeği göz nuru hediyeler eşya çeşitleri satışa sunuldu. Meydanda hafta sonu Karşıyaka Belediyesi Orkestrası’nın sunduğu müzik ziyafeti de ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı. 10 Şubat’ta açılışı yapılan Sevgililer Günü Pazarı, 15 Şubat Perşembe günü mesai bitimine kadar konuklarını ağırlamaya devam edecek.