Karşıyaka'da bomba iddialar

Karşıyaka'da bomba iddialar
17 Ağustos 2019 - 10:47

Yeşil-kırmızılı kulüpte 13 yıl forma giyen Battal Demirbilek, sosyal medya hesabından ayrılmasının sebebi olarak gördüğü teknik direktör Mesut Toros hakkında önemli sözler paylaştı

TFF 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Karşıyaka'da altyapıdan yetişen ve geçen sezonun bitimine dört hafta kala kadro dışı bırakılıp, sözleşmesi fesih edilen Battal Demirbilek, teknik direktör Mesut Toros hakkında önemli iddialarda bulundu. 13 yıldır formasını giydiği kulüple yollarını ayıran Battal'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım bomba etkisi yarattı

EN BÜYÜK SORUNU EGOLARI

Karşıyaka'nın menfaatlerini her zaman önde tuttuğunu, sözleşme imzalarken yöneticilerle para konuşmadan imza attığını, en kötü dönemde bile kulübü federasyona vermediğini belirten Battal, "Problem Mesut Toros'un egosudur. Bütün başarıyı kendine mal edip, kibirli davranışlar içinde olmasıdır. Yöneticilere, benim yapmadığım şeyleri yapıyormuşum gibi anlatarak beni yalanlarıyla kötüleyip hedef noktası haline getirmiştir. Amacına da ulaşmıştır" ifadelerini kullandı.

HER ZAMAN YÜZLEŞMEYE HAZIRIM

İddialarının arkasında olduğunu belirten genç futbolcu şöyle devam etti: "Ben her konuda, herkesle her zaman yüzleşmeye hazırım. 13 yıllık KSK kariyerim sezonun bitmesine 4 hafta kala Mesut Toros'un isteği doğrultusunda sonlandırılmıştır. Bu süre zarfı içerisinde üzerimde emeği olan herkese teşekkür ederim. Bu açıklamaları hakkımda çıkan asılsız söylemler yüzünden, kendimi zorunlu hissettiğim için yapıyorum. Kendisini KSK'nin üstünde gören Mesut Toros'a son sözüm şudur; Hiç kimse KSK'den büyük değildir.

AÇIKLAMADAN SATIR BAŞLARI

İçerdeki Alibeyköy maçında sonradan oyuna aldığı Doğukan İnci'ye "Ben bunu oyuna nerden aldım. Bunun mu transferi var? S....g.

Yardımcılarına, Ben Battal'ı istemiyorum ve stratejilerim var onun üzerine gidicem o hata yapıcak.

Maaşların aksadığı bir dönemde "Akşam Turgay Başkan geliyor. Herkes para konusunu açacak. Konuşmayana gerekeni yaparım"

Deplasmanda kazandığımız Altındağ maçında kırmızı kart gören Mustafa Aşan'a sevgi gösterisinde bulunan taraftara " Bunlarında A..... adam takımı sattı, yarı yolda bıraktı hala Mustafa Aşan diye bağırıyorlar"

Ertesihafta Mustafa Aşan'ın cezalı olduğu kazandığımız Kızılcabölük maçından sonra taraftarla beraber Kaf-Kaf çekmeye gelen Mustafa Aşan'a "Sen sevinmeye gelme oynamadın. Zaten tribüne oynuyorsun"

Yöneticilerin olduğu idmanlarda hadi koçum hadi aslanım sözleriyle poz yapıp, kimsenin olmadığı çalışmalarda takıma ve oyunculara küfürler edip iki yüzlü davranmıştır.

Çiğli'deki tesislere geç saatte sürekli alkollü gelmiştir.

TARAFTAR ŞOKE OLDU

şoke oldu Battal Demirbilek'in sosyal medya hesabından paylaştıklarından sonra yeşil-kırmızılı taraftarlar şoke oldu. Yeşil-kırmızılı renklere gönül verenler genç oyuncunun iddialarının merkezinde olan teknik direktör Mesut Toros'tan da açıklama beklediklerini belirtti. Bir grup Karşıyakalı ise ligin başlamasına kısa bir süre kala Battal'ın açıklamalarının yarar değil zarar getirebileceği fikrini ortaya attı. Karşıyaka Teknik Direktörü Mesut Toros ise kulübe zarar vermemek için sessiz kalmayı tercih etti.

GÖRKEM TÜRKYILMAZ-Yeni Asır