İSTANBUL: İKİ BELEDİYE, İKİ YORUM, BİR DE CHP YÖNETİMİ!

Asım Memiş, yaptığı paylaşımda; "yolsuzluk", "hırsızlık" yapanların Sarıyer Belediyesi'nde makam ve mevkilerinin yükseltildiğine dikkat çekiyor!

İSTANBUL: İKİ BELEDİYE, İKİ YORUM, BİR DE CHP YÖNETİMİ!

Asım Memiş, yaptığı paylaşımda; "yolsuzluk", "hırsızlık" yapanların Sarıyer Belediyesi'nde makam ve mevkilerinin yükseltildiğine dikkat çekiyor!

İSTANBUL: İKİ BELEDİYE, İKİ YORUM, BİR DE CHP YÖNETİMİ!
16 Eylül 2017 - 11:34

 ERTAN YILDIZ

İzmir Karabağlar Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Emrullah Kavuz'un sosyal medya paylaşımına göre; dün gözaltına alınan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik, sıkı bir sosyal medya takipçisiymiş! Kılıçdaroğlu'nu sosyal medya üzerinden eleştirenlere dava açıyormuş! Bu yönde Kavuz'un paylaşımı: K KILIÇDAROĞLU ADINA HAKKIMDA ANKARA CUMHURİYET SAVCILIĞINA DAVA AÇAN AVUKAT FETÖ DEN GÖZALTINA ALINDI.

Alttaki paylaşım Sarıyer Belediyesinin 2 yıldır kızakta olan Zabıta Amiri Asım Memiş'e ait... Asım Memiş, yaptığı paylaşımda; "yolsuzluk", "hırsızlık" yapanların Sarıyer Belediyesi'nde makam ve mevkilerinin yükseltildiğine dikkat çekiyor! Asım Memiş, iddia falan atmıyor ortaya, direk 12'den patlatıyor yorumunu!

Sarıyer Belediyesine operasyon düzenlenmiş, tutuklamalar olmuştu... İddialara göre; şu an FETÖ'den tutuklu Boğaziçi Eyalet İmamı Muzaffer Taşkın, Sarıyer Belediyesinin etkili ve yetkililerini, FETÖ'den araran ve yurtdışına kaçan Savcı Zekeriya Öz'le tanıştırıyor ve Sarıyer'e başlıyor güzellikler gelmeye! Dün Zekeriya Öz'ün mal varlığına ilişkin haberler yer aldı medyada... Devletin bir Savcısının nasıl haksız mal edindiğine ilişkin bilgilere yer veriliyordu... 

Asım Memiş'e dönersek; anlamlı bir yorumda bulunuyor... Biz böylesine bir paylaşımda bulunmuş olsaydık; Kavuz'un yukarıdaki paylaşımında olduğu gibi Avukat Celal Çelik'ten nasibimizi alırdık! Kaldı ki; Asım Memiş'e de bu paylaşımından dolayı dava açabilir sayın Kılıçdaroğlu!

Asım Memiş, aynı zamanda yıllardır dile getirdiğimiz bir noktayı da işaret ediyor ve Kılıçdaroğlu'na öneriyor: "Önce evinizin içini temizleyiniz!"

Siz hiç sayın Kılıçdaroğlu'nun Genel Başkanlığı döneminde; adı yolsuzluğa, hırsızlığa bulaşmış bir Belediye Başkanı ya da Meclis Üyesini kapının önüne koyulduğunu gördünüz mü? 

Hep merak etmişimdir; "bu zihniyet ne zamana kadar yaşayacak?"

Hiç bir kimse kusura bakmasın; sayın Kılıçdaroğlu'nun sonunu yerel yönetimler hazırlıyor!

Bu görünen köy, bugüne ait değil, yıllardır yazarak dile getirdiğimiz konuların içinde sürekli yer aldı.

Asım Memiş, "bizden değil" diyerek, Sarıyer Belediyesi'nde uygulanan ayrımcılığı da gözler önüne seriyor! Personel bunlardan olacak, medya bunlardan olacak, herşey bunlardan olacak... Oligarşik düzenin dik alası CHP'li Belediyelerde uygulanırken; bunlar sizlere aktıralacak ve siz hiç bir şey yapmayarak, çıkıp hala sosyal demokrasiden, insan haklarından söz edeceksiniz! 

Asım Memiş, bu yorumu paylaştı ya... Varın siz seyreyleyin Sarıyer Belediyesi'nde kopan gümbürtüyü! Asım Memiş'e "faşist" yaftası yapıştırmazlarsa, buyurun gelin İzmir'e! Üstüne üstlük şimdi bir de haber oldu ya... Yiyeceğimiz küfürler de cabası!

Asım Memiş'in bardağı taşmamış olsa, böylesine bir yorum yapar mıydı?

O Ankara'daki oligarşik yapı, Sarıyer'de nelerin olup bittiğini bilmiyor mu?

Bilindiği halde bir şeyler yapılmıyorsa, hiç bir kimse Asım Memiş'i saygısızlık yapmakla suçlamaya kalkışmasın! Saygı hak edene gösterilir! 

  

BAKIN BU DA DÜN YAPILAN BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ MECLİSİNDEN BİR ENSTANTANE!

Ali İzzet Oral adlı sosyal medya kullanıcısı, CHP'li Beşiktaş Belediyesinde dün yapılan Meclis toplantsından enstantaneler paylaşmış sosyal medyada...

Ali İzzet Oral, 20 Kişinin 2 CHP'li Meclis Üyesine saldırdıklarını, saldırganların bir tanesinin de Belediye Başkanı Murat Hazinedar olduğunu, hatta kafa attığını aktarıyor maç atlatır gibi sosyal medya hesabından! Meclis yayınının kesildiğini belirten Ali İzzet Oral, 2 CHP'li Meclis Üyesi saldırıya uğrarken; diğer geride kalan CHP'li Meclis Üyelerinin de kavgayı seyrederken; cüzdan ile vicdan arasında med cezir yaşadıklarına dikkat çekiyor!

Ali İzzet Oral, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na da selam iletirken; "eserinle bugün bir kez daha övünebilirsin" hicvini yerleştiriyor yorumuna!

Ali İzzet Oral, yorumunda bize göre saflıkta yapıyor! 

Nasıl mı?

İlçe, İl, Genel Merkezin bu skandal karşısında tavrının ne olacağını soruyor!

Ali İzzet Oral, merak buyurmasın hiç bir şey olmaz!

O iki densiz (!) Meclis Üyesinin yanına yedikleri dayak kâr kalır!

Devamında Ali İzzet Oral, soyal medya hesabından durum tespiti yapıyor!

DURUM TESPİTİ :
HARAMİLERİN TAHAMÜLSÜZLÜĞÜ NERDEN GELİYOR ?
.
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNDE BU GÜNE KADAR ...PARTİYİ KAMU OYUNDA TARTIŞTIRMAYALIM , BU NEDENLE ELEŞTİRİLERİNİZİ GURUP TOPLANTISINDA YAPIN DİYEREK VE GURUP KARARINA UYMAZSANIZ DİSİPLİNE VERİLİRSİNİZ DİYEREK...VAZİYETİ İDARE ETTİLER VE DÜZENLERİNİ SÜRDÜREREK CHP MECLİS ÜYELERİNİ SUÇLARINA ORTAK ETMİŞLERDİ.......BİR GURUP MECLİS ÜYESİ BU PASİFİZM İKLİMİNİN ÇÖZÜMSÜZLÜĞÜNÜ GÖRÜP......MUHALEFETLERİNİ BİR SÜREDİR MECLİSE TAŞIDILAR...HARAMİLER BUNDAN SON DERECE RAHATSIZ OLMAYA BAŞLADILAR....BU GÜN CEVDET BAYRAM IN ELEŞTİRİLERİNDEN DUYDUKLARI RAHATSIZLIK....MUSTAFA MERCAN IN GURUP SÖZCÜSÜYLE YAPTIĞI TARTIŞMA....SİPAHİ NİN KÜFÜR ETMESİ....M. HAZİNEDAR IN CEKET SIYIRIP KAFA ATMAYA KALKMASI....TAHİR DOĞAÇ IN MECLİSİN HUZURUNU BOZUYORSUNUZ...ATARIM DIŞARI DİYE ÇEMKİRMESİ.....MECLİS TV nin YAYININI KESMELERİ......MECLİSİN İLK MUHALİFİ OLAN MUSTAFA KANTAR IN MÜDAHALESİNE 20 KİŞİNİN BİRDEN SALDIRMASI BU RAHATSIZLIĞIN SONUCUYDU....ARTIK SU BENDİNE SIĞMIYOR...BEŞİKTAŞ, MUHTARLARIYLA..MECLİS ÜYELERİYLE...ESNAFI VE HAYVANSEVERLERİYLE . BELEDİYE EMEKÇİLERİYLE , EMLAK VERGİ MAHKEMESİNE DAVA AÇAN 4000 MÜLKİYET SAHİBİYLE..... BUNA İLAVETEN BELEDİYEDEN BESLENMEYEN PARTİLİLERİYLE AYAĞA KALKMIŞ DURUMDA....HARAMİLER ARTIK ARKALARINDA GENEL MERKEZİN DESTEĞİNİDE HİSSEDEMİYORLAR.....YAKLAŞAN İLÇE KONGRESİ İÇİN YAPTIKLARI 600 CİVARINDA SAHTE KAYITLARININ DEŞİFRE OLMASI VE İPTAL EDİLMESİDE BUNA EKLENİNCE BU GÜN İLK MEYVASINI VERMİŞ OLDU.
BEŞİKTAŞ DA BU PİLAV ÇOK SU GÖTÜRECEĞE BENZİYOR .SONUNDA KAZANAN DEMOKRASİ GÜÇLERİ OLACAK VE HARAMİLER....MUSTAFA KEMAL İN DEDİĞİ GİBİ GELDİKLERİ GİBİ GİDECEKLER...

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor