İki renkli altın set çeşitleri

İki renkli altın set çeşitleri
24 Mart 2020 - 13:44


Düğün, nişan veya özel zamanlarda eşinize altın set alarak onu mutlu edebilirsiniz. Farklı ve etkileyici tasarımlara sahip olan setler bulunmaktadır. Altın setlerin içerisinde mutlaka sizin bütçenize uygun olan model vardır. Göz alıcı, estetik, zarif ve narin tasarımlarıyla göz dolduran setlerin bazı modellerinde altın ve pırlanta birlikte kullanılmıştır.

Sadece altın kullanılarak set çeşitlerinde oldukça ilgin ve dikkat çekici modeller vardır. Modellerde sarı, beyaz, rose ve kahverengi renklerindeki altın kullanılmaktadır. Tek renk olan setlerin yanında beyaz-sarı, sarı-kahverengi, beyaz- rose şeklinde ikili tasarımlar da bulunmaktadır. Kolye ve bileklikten oluşan ikili setler ise oldukça narin ve zarif işlemelerle süslenmiştir. Kolye, küpe ve yüzükten oluşan üçlü setlerini ise düğün, nişan ve söz hediyesi olarak sevdiğinize verebilirsiniz.

Taşlı Altın Set Modelleri
Takı merasimlerde ilk olarak damadın müstakbel eşine taktığı altın set dikkatleri çeker. Altın setler içinde sadece altının işlenmesiyle şekillendirilenler vardır. Altının farklı renkleri kullanılsa da altın madeninden başka bir madde kullanılmaz. Altın ve değerli taşların kullanıldığı setler ise oldukça güzel ve göz dolduran tarzdadır.

Pırlanta ve beyaz altının muhteşem uyumuyla ortaya çıkarılan setler kesinlikle görenleri mest etmektedir. Son zamanların trendleri arasında safir, yakut ve elmas donanımlı setler bulunur. Renklerle hareketlendirilen setler daha canlı ve göz alıcı durmaktadır. Gelinliğin üzerinde ise renkleriyle buradayım diyecektir. Her zevke ve bütçeye uygun altın setler arasından tercih yapılabilir.  Son moda altın setleri https://www.lizaypirlanta.com/altin-fantezi-set sayfasında yer alıyor.