GÜZELBAHÇE'YE CHP GENEL MERKEZİ'NDEN "ADALET" GELECEK Mİ? MUHALİFLER 'ACİL' KODUYLA 'KAYYIM' ATANMASINI İSTİYOR...

Dosyalar; başta Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, olmak üzere YDK Başkanı ve 8 PM üyesine gönderildi!

GÜZELBAHÇE'YE CHP GENEL MERKEZİ'NDEN "ADALET" GELECEK Mİ? MUHALİFLER 'ACİL' KODUYLA 'KAYYIM' ATANMASINI İSTİYOR...
17 Eylül 2017 - 13:57 - Güncelleme: 17 Eylül 2017 - 15:08

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, mahalle delege seçimlerine yönelik Belediye Başkanlarının karışmamaları yönünde kesin emir vermiş, büyük yaptırımlar uygulayacağını da açıklamıştı...

Kılıçdaroğlu'nun verdiği emirlerin hiçe sayıldığını CHP Güzelbahçe İlçe Başkanlığı belgelerine dayandırarak yayımlıyoruz!

Ayrıca; Güzelbahçe delege seçimlerinde yapılanlara ilişkin, 10 dosya Ankara'ya gönderilmiş durumda ve ACİL koduyla da CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Kazım Çam'ın görevden alınması, yerine kayyım atanması isteniliyor! 

Dosyalar; başta Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, olmak üzere YDK Başkanı ve 8 PM üyesine gönderildi!

Gelelim Kılıçdaroğlu'nun genelgesinin delinmesine ve emirlerinin hiçe sayılmasına...

ELİMİZDEKİ BELGELERDEN SADECE BİR TANESİ... KAHRAMANDERE MAHALLESİ...

Bu belge; CHP Güzelbahçe İlçe Başkanlığı'ndaki bir kaynağımızdan İzmir'in bağımsız internet gazetesi Gündem Otuzbeş'e gönderildi...

Kazım Çam Başkanlığı'ndaki CHP Güzelbahçe ilçede, üye kayıtlarının tamamı bilgisayardan çıkarılıp, kimin hangi üyeyi "ikna" etmek için (Beyaz Liste) arayacağı not düşülmüş! Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce'nin "ikna" edeceği üyelerin karşısına "BAŞKAN" notu düşülmüş... Bu üyelere ulaşıldı ve üyeler; "Başkan Mustafa İnce bizi aradı, mevcut İlçe Başkanı Kazım Çam'ın beyaz listesine oy vermemizi talep etti" teyidini verdiler! 

İlçe Başkanı Kazım Çam'ın arayacağı üyelerin karşısına da "K.BŞK." yazılmış...

İkna paylaşımda da adalet var!

İkna çalışma listesini incelediğimizde; İlçe Başkanı Kazım Çam, Belediye Başkanı Mustafa İnce'nin dışında, Meclis Üyeleri de beyaz liste için kolları sıvamışlar!

Listenin uygulanış mantığını analiz ettiğimizde; üyelerin banko ikna edilmesine yönelik, aralarındaki ilşikiler, samimiyete göre ayarlanmış olduğuna tanık oluyorsunuz!

Şimdi; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ilk Genel Başkanlık günlerinde parti tabanına yönelik, parti içi demokrasisinin çalıştırılması için yaptığı açıklamalar  o günlerde umut olmuştu... Peki; o konuşmalar ve açıklamaların bir esamesi kaldı mı bugün? Belediye Başkanları eliyle CHP'de parti içi demokrasisi rafa kaldırılırken; faşizm yaşanılmıyor mu?

Karşılığı oligarşik bir düzen olarak niteleyebileceğimiz çark, bugün Belediye Başkanlarının güdümünde işletilmiyor mu?

Güzelbahçe'de yaşanılanları belgesiyle ortaya koyduk... Bu olup bitenler birilerinin yanlarına kar mı kalacak?

Ednan Arslan'lar, Mustafa İnce'ler, Kazım Çam'lar, Altan İnanç'lar, demokrasi ve adalet için mi ya da kurdukları sistem ve çarkın çökmemesi için mi günlerce çırpınıp durdular?

Herkes için adalet istenildiği günümüzde; bakalım CHP İzmir İl Başkanlığı, CHP Genel Merkezi, ivedilikle Güzelbahçe'ye "ADALET" getirebilecekler mi?

Yayımladığımız bu ibretlik belgeden sonra  bir bakmışsınız Kazım Çam, titreyip kendine geldikten sonra "Adalet için istifa ediyorum" diye ortaya çıkar mı?

Olmaz olmaz demeyin!

Kırıntı dahi olsa her insanda "onur", "istifa" müessesesi bulunmuyor mu?

Haydi Kazım Çam, CHP Genel Merkezinin adaleti (Kayyım) üzerinize gelmeden, onurlu bir duruş sergilemeye hazır mısınız?