GÜZELBAHÇE BELEDİYESİNDEN BİR YENİ HİZMET DAHA: ÇAMLI DERESİNE YÜRÜME MESAFESİNDE DENİZ MANZARALI MOLOZ DÖKÜM TESİSLERİ!

GÜZELBAHÇE BELEDİYESİNDEN BİR YENİ HİZMET DAHA: ÇAMLI DERESİNE YÜRÜME MESAFESİNDE DENİZ MANZARALI MOLOZ DÖKÜM TESİSLERİ!
01 Temmuz 2020 - 10:18 - Güncelleme: 01 Temmuz 2020 - 10:31"Çamlı yı gecince solda... Molozlar dağ gibi olmuş. Etrafta tarım alanı var ağaçlar var. Ama kimseden ses yok. Etraf toz duman , astbest icerikli olan malzemeler parçalanıp yığma yapıyorlar.  M.inceden ve gulder hic bu konulara girmiyor"

Vatandaş bunları yazıp, ekinde fotoğraflar göndermiş...
Anlaşılan; Güzelbahçe Belediyesi yandaş, candaş müteahhitlerine yeni bir hizmet daha sunmuş: "Deniz manzaralı moloz alanı!"

Aslında Güzelbahçe'nin adının da değiştirilmesi gerektiğini düşünüyor ve adının da "RANTBAHÇE" olarak konulmasını uygun buluyoruz!

Nasıl olsa kimse bu ilçede neler dönüp dönmediğini görmüyor! İktidarı muhalefeti huşu içinde RANT peşinde koşuyor! 
Çevreciler bile mutasyona uğradılar ve yerel iktidar istedikleri her yerde işlerine geldiği gibi kullanıyorlar!
Güzelbahçe'de çevreciler için şimdi de "Kullanışlı" lakabını takmışlar!
Temsil, yerel iktidar bir salı kullanışlı çevrecileri otobüse doldurup, Y-CHP genel başkanının grup konuşmasına katılmaları için Ankara'ya götürse; grup konuşmasında da iki de bir "ADIMIZ RANTBAÇE, ANDIMIZ CANLI PARA OLSUN" sloganı atsalar, bu iş koparılmaz mı?
Nasıl olsa devlet bile gözlerini yummuş, "RANT Oluşumu" izlemiyor!

Ha bu aralar birde gizli yürütülen canlı işlerde kullanılan "KASAP" belirmiş RANTBAHÇE'de! 
Daha yeni haberimiz oldu bu gizli tahsilatçı, işyerlerinin gizli ortağı Kasap'tan!
Bu gizli ortak Kasap, yerel iktidarın partisinden değil, muhalefet partisindenmiş!
Sizin anlayacağınız adamlar RANT için her kesimden insanı çarklarının içine alabiliyorlar!

Ayrıca, yerel iktidarın Çamlı deresine yürüme mesafesinde, deniz manzaralı bu yeni moloz dökme hizmet alanının sadece Güzelbahçe'deki bir avuç yandaş, candaş müteahite hizmet vermekle kalmayacağını, civar ilçelerdeki müteahhitlerin de bu hizmetten faydalanması gerektiğini düşünüyoruz!

Korkmasınlar başlarına da bir iş gelmez!
Gerektiğinde yerel iktidar yol güzergahı üzerine kullanışlı çevrecilerden oluşan elemanlar diker, deniz manzaralı moloz alanına da rahat rahat giriş çıkış yapabilirler!
Yeter ki siz canlıdan haber veriniz!

İŞTE GÜZELBAHÇE BELEDİYESİNİN YANDAŞ, CANDAŞ MÜTEAHHİTLER İÇİN YENİ HİZMETE SOKTUĞU DENİZ MANZARALI MOLOZ DÖKÜM TESİSLERİ: 


Kepçeler 7/24 deniz manzaralı moloz tesislerinde candaş, yandaş müteahhitlerin hizmetinde!

Acaba, bu tesisin işletme RUHSATI var mıdır? ÇED Raporu var mıdır?Not: EGEÇEP Çevre Platformu, Y-CHP'lilerin yarattığı çevre sorunlarıyla ilgilenmiyor mu?