GÜZELBAHÇE BELEDİYESİNDE 'SEN KİMSİN' KRİZİ! BAŞKAN İNCE KAZIM ÇAM'A YOL MU VERECEK YOKSA ŞENOL ARSLAN'I ÇÖPE Mİ GÖNDERECEK?

GÜZELBAHÇE BELEDİYESİNDE 'SEN KİMSİN' KRİZİ! BAŞKAN İNCE KAZIM ÇAM'A YOL MU VERECEK YOKSA ŞENOL ARSLAN'I ÇÖPE Mİ GÖNDERECEK?
08 Temmuz 2020 - 02:19 - Güncelleme: 08 Temmuz 2020 - 02:50Kazım Çam... Güzelbahçe ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi, Siyasi Başkan Yardımcısı...

Şenol Arslan... Güzelbahçe Belediyesi fotoğrafçısı... CHP İzmir MV Ednan Arslan'ın yeğeni...

Bilindiği üzere; Güzelbahçe Belediyesinde ne olursa olsun, ne CHP Genel Merkezi ne de Devlet görüyor dokunuyor! 
Fakat, bu mümtaz şahıslardan birbirlerine "dokunan" olunca o da sadece Gündem 35'te haber oluyorlar! Aslında, 30 bin nüfuslu ilçenin Belediyesi bir ele alınıp incelenmiş olsa; Y-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da en azından bir yüzyıl daha o koltukta oturmasının gerektiği ortaya çıkacaktır diye düşünüyoruz! Bu yüzden de Güzelbahçe Belediyesinin Y-CHP'lilerin "yüz akı" belediyeleri arasında olmasını can-ı gönülden destekliyoruz...

Güzelbahçe Belediyesi Başkan Yardımcısı Kazım Çam, kendisine bağlı çalışan fotoğrafçı Şenol Arslan'ın yerini değişitiriyor!

Hal böyle olunca; dün öğle molası sırasında Çam ve Arslan belediye bahçesinde karşı karşıya geliyorlar! Görgü tanığı kaynaklarımızın aktardığı bilgilere göre; Arslan, Başkan Yardımcısı Çam'a açıyor ağzını yumuyor gözünü ve başlıyor sıralamaya: "Sen kimsin? Sen benim yerimi nasıl değiştirebilirisin? Sen benim kim olduğumu biliyor musun? Ben sana bak nasıl kim olduğumu göstereceğim" vb. gibisinden, kelimeler sarf ediyor!

Fiziki olarakta Şenol Arslan'la baş etmesi mümkün olmayan Başkan Yardımcısı Çam, amiyane tabirle kuyruğunu apışarasına kıstırarak soluğu Başkan Mustafa İnce'nin yanında alıyor!

Bu defa Başkan Yardımcısı Kazım Çam Başkan İnce'ye gürlüyor: "Ya onu çöpe gönderirsin ya da ben Başkan Yardımcılığından istifa ederim!"  

Doğal olarak kriz MV Ednan Arslan'a kadar intikal ediyor! 
İlginç olan; MV Ednan Arslan'ın da Kazım Çam'ı pek seviyor oluşu!
Neden mi?
Siyasi Başkan Yardımcılığı için MV Ednan Arslan'ın adayı Yaşar Üremiş'ti... Üremiş üzerinde Başkan İnce ile de anlaşmaya varılmıştı... Fakat, MV Ednan Arslan bu iş bitti deyip Ankara yoluna düşerken; Başkan İnce de Siyasi Başkan Yardımcılığına Kazım Çam'ı atar atamaz, uçağa bindiği gibi soluğu Avrupa'da almıştı!
Türkçesi, Başkan İnce MV Ednan Arslan'ın kalesine golü 90'dan atmıştı!

Bakalım MV Ednan Arslan, biricik yeğeni Şenol Arslan'a atılan golü kalesinden çıkarabilecek mi ya da ikinci golün üstüne bir bardak Kazım Çam marka soğuk su mu içecek?  

Gün içinde bakalım ne gibi yeni gelişmeler kaydedilecek!