GÜZELBAHÇE BELEDİYESİ KARIŞTI! BAŞKAN İNCE'YE DEVLETTEN "BANKAMATİK" ZİMMETİ...

GÜZELBAHÇE BELEDİYESİ KARIŞTI! BAŞKAN İNCE'YE DEVLETTEN "BANKAMATİK" ZİMMETİ...

GÜZELBAHÇE BELEDİYESİ KARIŞTI! BAŞKAN İNCE'YE DEVLETTEN
03 Aralık 2018 - 21:11Pek çok Belediye Başkanına "Belediyeler kanunlarla yönetilir" diye yazarak uyarmaya çalıştık... Ne hikmetse, her defasında bizleri düşman belleyip, bedel ödetmeye kalkıştılar... 

Fakat, yine biz haklı çıktık!

  

"BUNLARDA GÜZELBAHÇE'DEKİ 'YÜZSÜZ'LER!" Başlığında 15 Kasım 2016 günü Güzelbahçe Belediyesi'ndeki "bankamatik"leri ortaya çıkarıp yazmışız... 

Tamı tamamına 748 gün öncesinde Güzelbahçe Belediyesi'ndeki "BANKAMATİK"leri ortaya çıkarmışız ve yazarak Başkan İnce'yi uyarmışız!

Güzelbahçe Belediyesine uğramadan her ay maaş alan bu şahısları da yazımızın görselinden de yüzlerini okutmadıkları için "'İnce'nin 'kalın' yüzsüzleri!" şekklinde duyurmuşuz!

Güzelbahçe Belediyesi'nden sızan bilgilere göre; 748 gün öncesinde ortaya çıkarıp yazdığımız bu bankamatikleri, Devlette gözünden kaçırmamış!

Belediye kaynaklarının aktardığı bilgilere göre; Gündem Otuzbeş'in ortaya çıkardığı bu bankamatik yüzsüzleri için, bir Belediye çalışanı Güzelbahçe Kaymakamlığına şikayet dilekçesi yazmış! 

Kaymakamlık çerçevesinde yapılan inceleme ve soruşturma çerçevesinde bu şahısın Güzelbahçe Belediyesi'nden hak etmeden, hiç çalışmadan amiyane tabirle bankamatik şeklinde maaş aldıkları TESCİLLENMİŞ!

Hiç işe gitmeden kamudan maaş alana ne denir?

Bakın bunlardan bir tanesi halen CHP Güzelbahçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürütüyor!

Biz bu arkadaşın bankamatik olduğunu ortaya çıkarmışısız, peki dönemim CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Kazım Çam ne yapmış?

Tutmuş bu arkadaşı bir yıl sonra kendisine CHP Güzelbahçe Gençlik Kolları Başkanı yapmış! (Tarih: 17 Aralık 2017) 


Sol baştaki Devrim Seyrek, 17 Aralık 2017 tarihinde CHP Güzelbahçe Gençlik Kolları Başkanı oluyor!

Peki, Devrim Seyrek'ten önce Gençlik Kolları Başkanı kimdi?

Gökhan Uzuner...

Her halde bu iki bankamatik aralarında bir anlaşma yapmış olacak, biri bırakıyor Gençlik Kolları Başkanlığını diğeri alıyor!

Geçtiğimiz hafta çıktığı tv programında; bağış 800 bin liralık makam arabası için çanak sorulara nasıl yanıt veriyordu Başkan İnce: "Ayıptır... Günahtır... Şimdi sırası mı makam arabamı gündeme getiriyorlar!"

Şimdi soruyoruz Başkan İnce'ye; 2 yıl öncesinde ortaya çıkardığımız bankamatiklere hala maaş ödemek, size göre ayıp değil mi? Günah değil mi? 

"Ayıp", "günah" gibi kavramlar sizin repertuvarınızda neyi anlatıyor Başkan ince?

Tekrar Kaymakamlığın başlattığı işlemlere dönersek; Devrim Seyrek ve Gökhan Uzuner'in çalışmadan maaş aldıkları tescillenmiş! Güzelbahçe Kaymakamlığı soruşturma çerçevesinde sorumluları hakkında zimmet çıkarılması için dosyayı Mal Müdürlüğü'ne göndermiş!

Baş sorumlu Başkan İnce hakkında çıkartılan ZİMMET miktarını şimdilik bilemiyoruz! Fakat, Belediye kaynakları kısa bir süre içinde çıkartılan zimmet miktarlarını bildirecektir diye düşünüyoruz...

Başkan İnce'nin dışında; bu iki bankamatiğin maaş borduralarında kimlerim imzası varsa, onlara da zimmet çıkartılmış! 

Lafa geldi mi "garip gurabanın, yetimin hakkını yedirmeyiz" diyeceksiniz, ardından candaşınıza, yandaşınıza kamunun paralarını peşkeş çekeceksiniz! Yok böyle bir dünya... Çekirge misali, bir sıçrarsın iki sıçrarsın, üçüncüsünde düşersin böyle galya kuyusuna!

Akatarılan bilgilere göre; Kaymakamlık bankamatik dosyasının derinleştirilmesi içinde İçişleri Bakanlığı'ndan özel müfettişler görevlendirilmesini talep etmiş!

Neden mi?

Başka bankamatilerin de ortaya çıkarılması için!

Ön yargılı değiliz ama, Belediye kaynakları başka bankamatiklerin de çıkacağını belirttiler!

CHP Güzelbahçe İlçe e. Başkanı Kazım Çam ve yeni İlçe Başkanı yapılan zata da sormak lazım; Gençlik Kolları Başkanı seçtirttiklerinizin bankamatik olduklarını bilmiyor muydunuz?  

Zaten biliyor olsaydınız kim sizi İlçe Başkanı yapardı ki? 

Neyse, hazır müfettişler gelecekse, Belediyecilik faaliyetlerinden dolar milyoneri olanların nasıl bu serveti edindiklerini araştırırlar mı?

748 GÜN ÖNCE ORTAYA ÇIKARDIĞIMIZ BANKAMATİK YÜZSÜZLERİ YAZIMIZ İÇİN

TIKLAYINIZ