FLAŞ! İZMİR'İN 'AŞK'LA YÖNETİLDİĞİ ARTIK TUTANAKLARA KADAR DÜŞTÜ!

FLAŞ! İZMİR'İN 'AŞK'LA YÖNETİLDİĞİ ARTIK TUTANAKLARA KADAR DÜŞTÜ!
19 Ekim 2020 - 22:56


İzmir Büyükşehir Belediyesi'ndeki "çok özel" kaynağımız; bazı ilişkilerin kontrol dışına çıktığını iddia edip, kamunun zarara uğratıldığını belirtti!

Kaynağımız özellikle; Tunç Başkan'a yakın ve etrafındaki çeperin Büyükşehir olanaklarını keyfi ve diledikleri gibi kullandıklarını öne sürerek, Başkan'ın danışmanlarından Güven ...'in bile kendi çapında ekibinin olduğunu öne sürdü!

Tunç Başkan'dan vizeli olduğu belirtilen bu kişilerin kamu (Belediye) olanaklarını diledikleri şekilde kullandıklarını öne süren kaynağımız; değim yerindeyse İzmir'in "Aşkla" yönetildiğine ilişkin belge göndermeyi de ihmal etmedi!

Kaynağımızın gönderdiği belgede (TUTANAK) yaşanılanlar bir tarafa; bu belgede adı geçenler, her hangi bir açıklama yapmaktan kaçınırlarsa; vay İzmir'imizin haline!

"İzmir, nasıl ve kimler yönetiyor" denilecek skandal olayla ilgili Tunç Başkan'ın "imajı" zedelenmesin diye olay ve tutanakla ilgili Tunç Başkan'a bilgi verilmediğini savunan kaynağımız; plakaları belli olan araçların, araç takip sistemi kayıtları altında olduğunu, istenildiğinde sistemden rapor alınılarak araçların nerelere gittiğinin bulunulacağının altını çizdi!

İŞTE O TUTANAK:

 

Not: İlerleyen günlerde Büyükşehir'de "Büyük Aşk" haberimiz geliyor! Nerenin başkanı ile hangi bürokrat aşk yaşıyor? 

BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİNİZ...