Flaş! CHP'li Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'ün 'Metresi' mesai arkadaşı meslektaşı çıktı!

Flaş! CHP'li Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'ün 'Metresi' mesai arkadaşı meslektaşı çıktı!
17 Şubat 2020 - 13:08 - Güncelleme: 17 Şubat 2020 - 13:14CHP'li İstanbul Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'ün kayınpederi Hüseyin Işık'ın sosyal medya Facebook hesabından yaptığı paylaşımla ortaya çıkan "Metres" skandalında, flaş gelişmeler bir biri ardına patlamaya devam ediyor!

Gazeteci Sabahattin Önkibar, YouTube hesabından yaptığı videolu paylaşımda; Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'ün eşi Aslı Gül tarafından metresiyle birlikte yatak odasında basıldığı bilgisine yer vermişti!

Öte yandan "Metres" skandalı bilgisinin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Aslı Gül tarafından biidirildiği de sosyal medya kullanıcısı Çetin Topaloğlu'nun paylaşımıyla ortaya çıktı!

Topaloğlu'nun açık açık Aslı Gül tarafından metresin adının Kılıçdaroğlu'na bildirildiği iddia edilen paylaşımda; o ismi araştırdık!

Kayınpeder Hüseyin Işık'ın yaptığı paylaşımla patlayan aşk skandalında; Çetin Topaloğlu'yaptığı paylaşım da metresin kim olduğunun ortaya çıkmasına neden oldu!

Paylaşımlarda yer alan metresin, Erdem Gül'ün Adalar Belediye Başkanı olmadan önce birlikte çalıştığı mesai arkadaşı, meslektaşı gazeteci D. G. olduğu belirtildi!

Baklım metres skandalında daha ne gibi bombalar patlayacak!

Bizi izlemeye devam ediniz...  
  
İşte skandalın patlamasına neden olan o kayınpeder paylaşımı:Bu da Çetin Topaloğlu tarafından sosyal medyada yapılan o paylaşım: Kaynaklar, Topaloğlu'nun bu paylaşımından sonra; skandalda adı geçen metresin sosyal medya hesaplarından en ufak bir paylaşımda bulunmadığını öne sürdüler!