Flaş! Banu Özdemir, CHP İzmir İl Başkan Yardımcılığı yaptığı yıllarda İzmir'deki hangi ilçe belediyelerinden 'BANKAMATİK' mamaşlıydı??

Flaş! Banu Özdemir, CHP İzmir İl Başkan Yardımcılığı yaptığı yıllarda İzmir'deki hangi ilçe belediyelerinden 'BANKAMATİK' mamaşlıydı??
22 Mayıs 2020 - 23:31Banu Özdemir... CHP İzmir İl e. Başkan Yardımcısı, Siyaset Bilimcisi...

Özdemir, gün içinde İzmir'de, merkezi sistemin frekansına girilip camiden korsan müzik yayını yapılan anları sosyal medya hesabında paylaşınca gözaltına alınmış, 'dini değerleri aşağılama' suçundan da çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı...

Banu Özdemir'in CHP'de üst düzey hangi sisyasetçilerle siyaset yaptığını önceki haberimizde vermiştik...

Banu Özdemir'in deyim yerindeyse siyasi CV'sini okuyanlar, Gündem Otuzbeş'i ihbar yağmuruna tuttular!

Hakkında yapılan ihbarlara göre; Banu Özdemir CHP İl Başkan Yardımcılığı döneminde Sema Pekdaş'ın Konak Belediye Başkanı olduğu dönemde "bankamatik" maaşlıymış!

Dönemin Konak Belediye Başkanı Pekdaş, Banu Özdemir'i deyim yerindeyse çalışmaya zorlamış, en sonunda işten atmış ve bankamatik bir personelden KURTULMUŞ!

Banu Özdemir hakkında yapılan ikin bankamatik ihbarı Karşıyaka'dan geldi! 
Banu Özdemir'in yine İl Başkan Yardımcılığı döneminde bu defa Seferihisar Belediyesi'nden bankamatik olduğu iddia edildi! İhbarda bulunan bir CHP Karşıyaka üyesi şöyle konuştu: "Banu Özdemir'in Karşıyaka'da oturup Seferihisar belediyesinde  çalışıyor olması eşyanın tabiatına bile aykırı! Bu konu defalarca CHP Karşıyaka ilçede üyeler arasında tartışılmış bir konudur. Banu Özdemir'in bankamatik olduğunu Karşıyaka'da bilmeyen CHP'li yoktur diye düşünüyorum. İşte bu türden olaylar partimize zarar veriyor. Ama, ne hikmetse partiye zarar verenler el üstünde tutuluyor."   

Seferihisar iddiası üzerine; bir belediye kaynağımızdan edindiğimiz bilgi ve iddialar, Tunç Başkanın dönemimde dillenen ve belediyede bilmeyenin kalmadığı 5 adet bankamatik personel olduğu yönünde oldu! Kaynağımız, o dönem İnsan Kaynakları Müdürü'nün bankamatikler yüzünden görevden alındığını iddia eeti.

Banu Özdemir'in bankamatik personel olduğu yönünde yapılan ihbar ve iddalara; en doğru yanıtları dönemin Konak ve Seferihisar Belediye Başkanları verecektir diye düşünüyoruz...

İşte yazılı yanıtlar için e posta aderesimiz: [email protected]

Biz izlemeye devam ediniz...