NİĞDE (İHA) - Niğde'de, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan firari hükümlü yakalandı.
İl Jandarma Komutanlığı Terörle Mücadele Şubesi ekipleri ile Jandarma Suç Araştırma Timleri (JASAT), "terör örgütüne üye olmak" suçundan kesinleşmiş 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan M.Ç.'nin, Dere Mahallesi'ndeki evinde bulunduğu bilgisine ulaştı. Ekipler düzenlediği operasyon ile M.Ç.’yi yakaladı. Gözaltına alınan M.Ç., jandarmadaki işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildi.
İl Jandarma Komutanlığı Terörle Mücadele Şubesi ekipleri ile Jandarma Suç Araştırma Timleri (JASAT), "terör örgütüne üye olmak" suçundan kesinleşmiş 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan M.Ç.'nin, Dere Mahallesi'ndeki evinde bulunduğu bilgisine ulaştı. Ekipler düzenlediği operasyon ile M.Ç.’yi yakaladı. Gözaltına alınan M.Ç., jandarmadaki işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildi.