Faturaları Güzelbahçe belediyesinin muhasebe kayıtlarına giren çimento ve mermerler nerede kullanıldı?

Faturaları Güzelbahçe belediyesinin muhasebe kayıtlarına giren çimento ve mermerler nerede kullanıldı?
07 Mayıs 2019 - 14:20Bilgi edinme yasasının bize tanıdığı yasal haklar çerçevesinde Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce tarafından yanıtlanması ve kamuoyuna açıklanma yapılması dileklerimizle soruyoruz: 

* 2016-17-18 Yılları arasında Güzelbahçe Belediyesinin aldığı çimento ve mermerler nerede ve hangi işlerde kullanılmıştır?

* 2016-17-18 Yılları arasında Güzlebahçe Belediyesine "fatura" (Tamamı) edilen ve muhasebe kayıtlarına giren çimento ve mermerlerin hangi işlerde kullanıldığını tek tek açıklayabilir misiniz?

Sorulamızın Güzelbahçe Belediye Başkanı CHP'li Mustafa İnce tarafından açıklanamasını umarak; Ak Parti Güzelbahçe teşkilatını ve İzmir medyasını da göreve davet edip, gerçeklerin ortaya çıkmasına yardımcı olmaları bekliyoruz!

Not: Umarız gelecek açıklama ve yanıtlar ileri günlerde yayınlayacağımız "Adaleti bakın nasıl yanılttılar!" haberimize de kaynak olur!
Güzelbahçe Belediyesi'nden gelecek/gelmeyecek açıklamalara göre; konu hakkında kanunlar çerçevesinde CİMER üzerinden ve Savcılık nezdinde işlemlere geçilecektir.