ERKAN KARAARSLAN: "GÜNDEM 35'DEKİ HABERLERİN TAMAMI BELGELİ VE DOĞRUDUR"

ERKAN KARAARSLAN: "GÜNDEM 35'DEKİ HABERLERİN TAMAMI BELGELİ VE DOĞRUDUR"
04 Temmuz 2020 - 13:07 - Güncelleme: 04 Temmuz 2020 - 13:21Gündem 35’in belgeli haberleri sonrası paniğe kapılan Özlem Çerçioğlu ve medya leşkerleri, artık yalan haberlerden medet umuyor.

Panik ve çaresizlik içindeki Aydın BŞB’yi içine düştüğü bataklıktan kurtarmaya çalışan medya leşkerleri, tamamı belgeli haberlerimizi Erkan Karaarslan ağzından çıkmış gibi yalan haberlerle yalanlamaya çalışıyor.

Gündem 35’e tekzip bile gönderemeyen, mahkemelerin yolu belliyken korkudan gidemeyen Aydın BŞB ve medya leşkerlerine tokat gibi yanıt, Erkan Karaarslan’dan geldi.

Aleyhimizde çıkan yalan haber sonrası Gündem 35’e açıklamada bulunan Erkan Karaarslan, "Beni geçmişten tanıdığım, Özlem Çerçioğlu’na yakınlığıyla bilinen ve onun adına müteahhid defalar aracılık yapmak için devreye giren bir gazeteci aradı. Gündem 35'deki haberlerin yalan olduğunu söylememi istedi. Ben de haberlerin tamamımın belgeli olduğunu, böyle bir teklifi kabul etmeyeceğimi, çok istiyorlarsa Gündem 35’e tekzip yolamaları ya da mahkemeye gitmelerini öğütledim. Çaresizlik ve panikten o kadar aciz bir duruma düşmüşler ki Gündem 35'de yayınlanan, sadece Gündem 35 sahibi Ertan Yıldız ve Haşmet Aysan elinde bulunan, Özlem Çerçioğlu’nun 500 bin lira karşılığı hackerler tutup Osmanlı Torunu isimli sahte hesapla Haşmet Aysan’a saldırılar yapılan Mustafa Ezici’nin itiraflarını içeren emniyetteki resmi belgeyi bile benim yalanlamamı istiyorlar. Gördüğüm kadarıyla menfaat için bana kurulan kumpasa sessiz kalıp kumpasçılarla ortaklık kuranlar, çaresizlik içerisinde sadece akıllarını değil, mantıklarını da kaybetmişler. Tüm kamuoyu şunu iyi bilemelidir ki; Gündem 35'deki haberlerin tamamı belgeli ve doğru haberler olup, bana kurulan kumpasın da nedenlerini adım adım ortaya koyan tarihe not düşülmüş kayıtlardır. Türkiye’nin hızla yükselen ve reyting rekorları kıran Gündem 35 haber sitesi imtiyaz sahibi Ertan Yıldız ve tüm çalışma ekibini tebrik ederim. Türkiye’de içinde siyasetçiler-işadamları- kirli devlet görevlilerinde bulunduğu tarafıma kurulan kumpası oscarlık şekilde belgeleriyle ortaya koyuyorlar. Jason Bourne film serisi gibi, ben bile kendilerini heyecan ve takdirle izliyorum’ diye konuştu.