ERKAN KARAARSLAN DEVLETE SESLENDİ; DEVLET AYDIN BŞB'DEN DÜĞMEYE BASTI!

ERKAN KARAARSLAN DEVLETE SESLENDİ; DEVLET AYDIN BŞB'DEN DÜĞMEYE BASTI!
04 Temmuz 2020 - 02:11 - Güncelleme: 04 Temmuz 2020 - 08:50Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na KÖTÜ HABER!

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI HAREKETE GEÇTİ!

İçişleri Bakanı Süleymen Soylu'nun BİZZAT talimatıyla, ÖZEL YETKİLİ BAŞ MÜFETTİŞ Başkanlığında Müfettişler harekete geçti.
Erkan Karaarslan'ın "Aydın BŞB Başkanı Çerçioğlu hakkında bildiklerimi, tanık olduklarımı anlatmak için devlet yetkililerinden davet bekliyorum" tiwiti, deyim yerindeyse Devletin EN ÜST kademesinden karşılık buldu! 

Karaarslan'ın tiwitinden sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun BİZZAT talimatıyla bir MÜLKİYE BAŞ MÜFETTİŞİ BAŞKANLIĞI'NDA, MÜFETTİŞLER ORDUSU Erkan Karaarslan'la temasa geçerek, çalışmalar başladı!

Önümüzdeki ÇARŞAMBA gününden itibaren Erkan Karaarslan'la başta Aydın BŞB ve Başkanı Özlem Çerçioğlu hakkında, karıştığı yolsuzluklar ve para trafiği konusunda Karaarslan'ın bilgi ve belgelerine başvuracağı öğrenildi!

Karaarslan'dan bilgi ve belgeler alındıktan sonra en kısa sürede; Aydın BŞB'deki (İmza) sorumlu bürokratların da ifadesinin alınacağı belirtildi!

Öte yandan Erkan Kaarslan'la çarşamba günü MÜLKİYE BAŞ MÜFETTİŞİ BAŞKANLIĞI'nda başlayacak olan ve Aydın BŞB'ye bomba gibi düşecek gelişmeler çervesinde; YASAL OLARAK GÖREVDEN ALMA YETKİSİ İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NDA BULUNDUĞU İÇİN ÖZEL YETKİLİ MÜLKİYE BAŞ MÜFETTİŞLERİN İSTEDİKLERİ HER BELGEYİ, İSTEDİKLERİ KURUMDAN, İSTEDİKLERİ AN VE ŞEKİLDE TALEP ETME YETKİSİNE SAHİP BULUNUYOR...
Bu detayın da altını çizdikten sonra; gelecek haftanın Aydın'da sıcak geçeceği bugünden belli oldu!