Dün İzmir'de mankenlik ajansı mı yoksa hastane mi açıldı?

Dün İzmir'de mankenlik ajansı mı yoksa hastane mi açıldı?
29 Ekim 2020 - 13:15 - Güncelleme: 29 Ekim 2020 - 14:04Ajansın geçtiği dış açılış fotoğrafı...

Dün İzmir'de bu hastanenin açılışı gerçekleştirildi... Ajansın geçtiği bu açılış haberini https://www.gundemotuzbes.com/robotik-cerrahide-turkiye-ye-cag-atlatacak-hastane-izmir-de-kuruldu/96970/ başlığıyla vermişiz... 

Okurlarımız o hastane açılışına ait bu defa "İÇİNDEN" fotoğraflar gönderdiler!

Avrupa Covid 19'da 2. dalganın pençesinde kavrulurken; Fransa'da sokağa çıkma yasağı alınırken; Almanya'da bölgesel sokağa çıkma yasağı ve 4 haftalık katı önlemler kararı verilirken; İtalya'da vaka sayılarında rekor kırılırken; İtalyan Doktorlar Sendikası böyle giderse 2 ay sonra sağlık sistemimiz çöker derken; İspanya'da, Belçika'da sokağa çıkma, çalışma saatleri yeniden ayarlanırken; ülkemizde de mart 2020 ayından beri Sağlık Bakanı sayın Fahrettin Koca'nın da "Sosyal mesafe", "Maske"  diye diye dilinde tüyler biterken; üstüne üstlük Covid 19'nun ne menem bir illet olduğunu en iyi bilenler (Doktorların) hastanelerinin açılışından sonra maharetmiş gibi; içeride çektikleri kol kola, omuz omuza fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından yayımlamarı; görenlere "PES DOĞRUSU; BU COVİD 19 DÖNEMİNDE BU KADAR DA MI CAHİLLİK OLUR" dedirti!

Bakın ajansın haberine göre hastane sahibi açılışta neler demiş: "İzmir’in kalbinde 100 milyon dolarlık bir yatırımla kurulan Özel Sağlık Hastanesi, robotik cerrahi konusunda ön plana çıkıyor. Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, sağlık turizmi açısından dünyanın sayılı merkezlerinden birini kurduklarını belirterek, dünyanın çeşitli ülkelerinden hastaları uzman hekimler ve son teknoloji aletler ile tedavi edeceklerini söyledi. Kalı, hastanenin konfor açısından Türkiye’de ilk sıralarda olduğunu ifade ederek, “Burası bir hasta odası değil aslında hastane içinde bir ev” dedi."

Tamam... Yayımladığımız haberde de yer aldığı şekliyle İzmir'e 100 milyon dolarlık yatırımla son sistem teknolojik cihazlarla donatılmış bir hastane kazandırılmış... Yatırımcıya ve emeği geçenlere izmirliler adına teşekkürlerimizi iletiyoruz...

Peki, Covid 19'un pik yaptığı bugünlerde sosyal mesafeyi, maskeyi hiçe saymak, ağaşıdaki fotoğraflarda yer alan doktorlara ve sağlık çalışanlarına yakıştı mı şimdi?

Yoksa haberimizi hastane değil de aşağıdaki fotoğraflara bakarak "İzmir'de mankenlik ajansı açıldı" başlığıyla mı vermeliydik?

Ayrıca; hastane yatırımcısından öncelikli dileğimize gelince; hastanesindeki doktorlara, hemşirelere, sağlık çalışanlarına ivedilikle ilk planda "Sosyal Mesafe", "Maske" konularında uygulamalı pratik eğitimler vermeleri yönünde olacaktır! 

İŞTE DOKTORLARIN AÇILIŞ REKLAMI İÇİN INSTAGRAM HESAPLARINDAN YAYIMLADIKLARI "COVİD 19'DA NEYMİŞ" DEDİRTEN O FOTOĞRAFLARDAN BAZILARI: