DTO BAŞKANI ERBAŞ YİNE GEÇ KALDI!

DTO BAŞKANI ERBAŞ YİNE GEÇ KALDI!
19 Ekim 2019 - 13:11 - Güncelleme: 19 Ekim 2019 - 13:56Emniyet güçlerinin Şubat 2019 ayında Didim'de gerçekleştirdikleri 3 dalga "Hazine Arazilerinin Talanı" operasyonlarının ilkinde gözaltına alınan ve 3 günlük sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece Adli Kontrol Şartı ile salıverilen ve yargı önüne çıkacağı günü bekleyen Didim Ticaret Odası Başkanı Hilmi Erbaş, dün yaptığı basın açıklamasında Didim Su Ürünleri OSB'nin kurulmayacağını belirtmiş!

Didim Su Ürünleri OSB'nin mimarları arasında yer alan Erbaş, Gündem Otuzbeş'in OSB konusunda yaptığı haberlerden sonra "çark" etmiş bir anda Didim'in en hızlı çevrecisi oluvermişti!...

Erbaş'ın "müjde" diye dün yaptığı OSB açıklamasını Gündem Otuzbeş, bir hafta öncesinde yayımladığı "FLAŞ! DİDİM SU ÜRÜNLERİ OSB OUT, "RES"LER İN OLDU..." başlıklı ÖZEL haberiyle Didim halkına duyurmuştu.

Erbaş, bu müjdeli haberde bile Gündem Otuzbeş'in bir haftalık gerisine düşerken, kendilerini de yakından ilgilendirecek bir yeni müjdeli haberin daha önümüzdeki günlerde geleceğini şimdiden bildirebiliriz!

Bu çok güzel haberin bu çok güzel insanlara yaraması dileklerimizle! 


Bilgi notu: Görseldeki Hilmi Erbaş fotoğrafı, Hazine Arazilerinin Talanı Operasyonu çerçevesinde 3 günlük gözaltı ve sorgusu sonunda mahkemeye çıkarılmadan önce çekilmiş, İHA tarafından abonelerine servis edilmiştir.